Blog > Komentarze do wpisu
A wiadomo że usta kobiety sa poczebne do czego innego tzn do całowania.

Przed operacją miały usta jak wiekszość polek czyli takie miały usta żeby mogły karzdy gwuść nimi wyciągnąć wbity w deske. A wiadomo że usta kobiety sa poczebne do czego innego tzn do całowania. Takrze dlatego ja sie nie zadaje z polkami.

Mam go od 3 tygodni! Tesz w koloże czerwonym pod kolor sukienek moich kochanek. Zamiast tylnych siedzeń mam wmątowane łużko wodne. siedząc ( przewarznie lerząc ) czujesz sie jak bys płynął. Mimo że jedziesz to płyniesz. Nie jedna mi muwi ja ze mną jedzie - Wojtek ja od pływam. Ja jej muwie - Ty dopiero od płyniesz jak bedziesz w moich ramionach. Ale musze se znowu zrobić normalne tylme siedzenia a nie że łużko wodne. Nie chca mi wysiadać dziewczyny bo tak im dobrze sie lerzy na tym łużku. Jak depne np 170 kaem na godz i dam chamulec to od razu sie zaczymuje. Takrze morzesz jechać tą szybkościom i zachamować 2 cm obok jakiegos przechodnia a i tak go nie porysasz. Wy byście musieli sie zaczymywać pewnie 50 metruw przed przechodniem a i tak byście pewnie go zachaczyli co nie? Mam w nim tesz kaptur bespieczeństwa ale to na wypadek jakby dana klijentka nie chciała wyjść z mojej furmanki. A są takie. Wtedy sie bużą i zabierajom sie do bujki. Kaftan wtedy mnie ratuje od ich paznokci. Takrze nie mam jeszcze wcale tważy porysowanej od ich pazurkuw. Ale kiedyś musze dać sie podrapać jakiejś, kturej pesel zaczyna sie od cyferki 6! Ogulnie polecam tego bolida ze wzgledu na te chamulce.

A dzisiaj mojej ksierzniczki nie ma a i tak bede ,,dopalał,, taką jednom. Zazdrościcie pewnie że mojej ksierzniczki nie ma a i tak mam chwilowo innom na noc co nie? no ale stać mnie.
piątek, 22 lutego 2008, rrrdkj

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: