Blog > Komentarze do wpisu
A wy jak chcecie to byćta w ciąrzy ale wtedy zostanom wam gary i podziwianie modelek w TV.

A po co mojej ksierzniczce mini?ona i tak chodzi przy mnie bes niczego. nie ma sie czego wstydzic bo ma ciało modelki.

Zobaczcie ile Doda ma dzieci, a ile wy! Ona nie ma dzieci bo jest mądrzejsza od was. Ona po stawiła na kariere i rozwuj a wy na rodzenie dzieci i pranie pieluch. Nic tak nie zabija rozwoju kobiety i jej urody jak urodzenie dziecka. Młodziutkie mamuśki z wuzkami to rzałosny obraz. Bo te mamuśki to kobiety proste, przegrane i bez wdzieku. Interesujom się tylko tymi dziećmi, jakby cały inny świat przestał nagle istnieć. Logujom sie na klasie i chwalom sie nimi jak by bylo czym.Wartość fizyczna i intelektualna kobiety spada wraz z karzdym urodzonym dzieckiem. Jak ktoś ma 22 lata i dwujke dzieci, to jusz muwimy o patologi i zeslamseniu. Besdzietna 30-tka to klasa, uroda, figura, kożystanie z życia i kolejne suksecy. 30-latka z trujkom dzieci to jusz figura ogra, zepsute ciało, brak obycia i marna wiedza ogulna. Wolna kobieta pachnie Szanel nr 5, dzieciata pachnie płynem do prania pieluch. Wolna zna jezyki i zwiedza świat, a mamuśka ruwieśnica gotuje tylko kaszke. Wolna ma życie przed sobą a mamuśka naj lepsze lata za sobą. Ustawcie obok siebie dwie 30-tki: wolną i taką z dwujką dzieci. Bedom wyglądać jak matka z curkom. Takrze przemyślcie nad waszym życiem.

Czyli jak jest w ciąrzy to jest aseksualna dla merzczyzny. Po ciąrzy jest jeszcze gożej. wtedy kobieta upodabnia sie do gruszki lub obwodnicy. My wtedy łorzymy na dziecko ale szukamy innej o normalnej figurze. moja ksierzniczka nigdy nie bedzie w ciąrzy bo sie ceni. Jest wzietom modelkom i nie morze popsuc se figury. A wy jak chcecie to byćta w ciąrzy ale wtedy zostanom wam gary i podziwianie modelek w TV, wtedy bedzie cierzko wyrzyc od 1 do 1 oj cierzko i to przy jednym dziecku nie muwiąc o dwuch.Takrze jak chcecie to marnujcie se zycie. Zresztom wuzki dziecienne nie są takie drogie co nie?

On gra w serialu a wiadomo że seriale ogladajom tylko ludzie po podstawuwce lub zawoduwce. w zwiasku z tym mam pytanie do was mochery. Czy nie wyrzarło wam jeszcze muzgu od tego ogladania tych seriali? a nie lepiej se posuchac jakąś powarzną muzyke? byście sie przynajmniej od murzdzyli a nie tylko te seriale i zmywanie garuw. Moja ksierzniczka nie zmywa garuw bo ma do tego słurzącą. Co ciekawe ona tesz mi słurzy tzn. pasuje ona mi bo szybko zmywa a ja lubie na czystych tależach jeść jak na czysciocha przystalo. Takrze lepiej jusz nie ogladajcie tych seriali bo wam całkiem od wali.

Zamieżam napisać ksiąszke o życiu Polek. Czyli naj bardziej nudnych kobiet świata. Będa w niej min. porady jak zrobic żeby wyglądac tak jak A. Warchulska bo to jest jedyna polka ktura ceni sobie urode.Za to przeciętne polki ceniom sobie tylko rodzenie dzieci i oglądanie seriali. Nie mają rzadnych zainteresowań. Jak jadom na wczasy do Chorwacji, to myślom, ze to w Afryce. Z matematyki nie znajom całek, z fizyki - prawa ciąrzenia (nie mylić z ciąrzą, bo to akurat znają!), z chistori - kto to był Mobutu Seseseko. Generalnie nie znajom się na niczym, oprucz tego, rzeby trafić gagatka, namuwić go na ślub, a potem rodzić mu dzieci i prać skarpetki. A te dzieci, to są tylko ich maskotki. Do 5-7 roku zycia są niby fajne, bo małe i wesołe ale potem jusz nie mają pojecia jak je wychowywać. I potem wyrastajom z tych dzieci takie blachary albo blokersy w kapturach, co do rodzicuw mają zero szacunku. No i noszom te gupie imienia jak Patryk, Alan albo Dżesika. Od 15 roku życia jusz nikt ich nie wychowuje, bo matki są tak strudzone zyciem i cerowaniem skarpetem męrzowi, ze jusz nic je nie interesuje. Poza tym nie mają pojecia, jak sobie w takich sprawach radzić. W rezultacie jedyne, co taka matka może zaoferować swojemu Kewinowi, to napyskować na niego, zeby dał jej spokuj. I potem taki Kewin albo Oskar traci szacunek do matki. Bo on widzi, ze ona nic nie wie o zyciu, bo całom młodość ciekała po zabawach, zeby znaleść męrza. I większość tych Kewinów i Sandr powstaje zresztom na dyskotekach. Te kobiety stajom się sfrustrowane, bo wiedzom, ze są nudne i na niczym się nie znajom oprucz ustawjania programuw w pralce. A dajmy na to taki 17-letni Kewin chciałby sobie spędzić s dziewczynom noc. Na chotel go nie stać, w ałcie nie da rady, bo mu ojciec nie po życzy, pozostaje piwnica. A mądra matka od czasu do czasu dałaby mu wolnom chate, bo przeciesz w tym wieku to Kewin jusz musi. Ale ona w życiu nie ustompi mu pokoju, prędzej by se dała jedynki wybić jak jeszcze je ma oczywiście. Bo nudna matka jusz nie pamięta co sama wyrabiała w młodości. Ale co taka matka może wiedzieć o życiu jak ona zna się tylko na praniu skarpetek? Dlatego bedzie ta ksiąszka , zeby trochę nudnym polkom roz jaśnić w głowach. Na tle Ukrainek, Gwatemalek i Czeszek, polki są po prostu rzenująco przecientne i nic nie wiedzom o prawdziwym życiu. ale to ich sprawa a nie moja bo ja zycie mam po układane.

Mam go od 3 tygodni! ale ma tesz porsze 811 a wy pewnie polonezy co nie? Tesz fajnie, tylko uwarzajcie jak depniecie 80 kaem na godz żeby wam panewki nie od padły bo se zrobicie obciachu przed dziewczynami. Mi nie ma co od paśc bo muj bolid jest na zamuwienie kupiony i nie ma co od paść bo jest dobrze po skręcany. Wiadomo, na zamuwienie jest to musi wszystko grać. Zresztom ja wszystko kupuje na zamuwienie jedynie nie koła bo te akurat mam nie na śrubki tylko zalewane to sie nie od krecą a wtedy nie musze nowych kupować bo mi nie zginom. Takrze sami widzicie jak sie worze jak panisko.

A ja jestem ciekaw ile teraz siedzacych dziewczyn przed kąpem. Ja tesz mam tak czasami że nie umie zasnąć a jak jusz zasne to budze sie ok 4 ale wtedy nie łarze tylko se maże co by było jak by koło mnie zamiast ksierzniczki lerzała jakas merzatka. troche se po maże i z tego wszystkiego usne ze zmeczenia. A jak łazisz jusz po tym mieszkaniu w nocy to masz na sobie coś czy nie? bo ja nic nie mam, wszystko mam na wieszchu i wszystko widać a jest na co popaczec ale nie warzne. Takrze ja mam tak samo jak ty takrze spokojnie.
A ja jestem ciekaw ile teraz siedzacych dziewczyn przed kąpem chciało by ze mną spedzić dzisiaj noc. Mysle że 98% kobiet o tym maży. Napewno byście nie pożałowały.
Miłośc nie istnieje. W miłość wieżą tylko te siksy kture zbierajom sie teraz do szkoły.
czwartek, 07 lutego 2008, rrrdkj

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: Polak, *.ip.airbites.pl
2008/03/02 08:18:13
Jak by tak każdy myślał to cały świat upadnie bo dzieci nie będzie !!
-
Gość: , 95.160.132.*
2009/05/28 22:47:35
zenada
-
Gość: Monika, 212.87.240.*
2009/10/24 01:14:45
Skoro uważasz się za takiego inteligenta, to może w pierwszej kolejności nauczyłbyś się pisać...pomyśl nad tym.To co wypisujesz to stereotyp kobiety z lat 50, najwidoczniej masz złe doświadczenia skoro kobieta w ciąży wzbudza w Tobie obrzydzenie.Zastanawiam się nad Twoją pewnością siebie bo jak dla mnie jest śmieszna, aczkolwiek to mojej zdanie i nie jestem tu po to aby Cie obrażać.Jednak nie da się ukryć że jesteś skończonym kretynem;) pozdrawiam