Blog > Komentarze do wpisu
Besdzietna 30-tka to klasa, uroda, figura, kożystanie z życia i kolejne suksecy.

Mam go od 3 tygodni! Wiecie co wam powiem? Tydzien temu przewoziłem nim młodom pare do koscioła i panna ( jeszcze) nie chciała mi wyjśc z niego. Muwi że w kosciele powie NIE! Pytam sie a czemu? bo ona by chciała mieć takie ałto o właścicielu tego ałta nie wspomne. Popaczała zalotnie oczami na mnie jak wychodziła a to mi dało durzo do myslenia. Jednak powiedziała TAK! ale i tak jest ona troche ze mną i troche z merzem ale nie warzne. Takrze sami widzicie. Dziewczyny, panna czy nie leci na tekie cacko. Powiem wam tylko że jak kiedyś ją przewiozłem 220kagie na godz to jusz nie przyszła do męrza na noc tak jej to zaimponowało tzn ta szybkość,a szczegulnie ten pisk opon. Nie od dzis muwią na mnie szybki lopes. A wy wyciagniecie chociasz waszymi ,,cackami,, czyli czinkłeczentami lub beemkami od taty chociasz 100kaem na godz? Jesli bedziecie prubować to uwarzajcie żeby wam panewki nie poszły bo wtedy jak wasza dziewczyna to zobaczy to odejdzie od was a morze do mnie przyjśc na przejarzdzke. Takrze jak sie wozić to czymś porzadnym a nie jakimś ,,składakiem,,i jeszcze wam powiem że on jest szybszy nisz moje porsze 811 bo czasami przycisne nim 240kaem a w porywach wiatruw nawet 250 kaem na godz.

 

Dla kobiety nie musi byc naj leprze ałto Byle z tyłu było rozkładane łużko. Ja w swoim porsze 811 takowe posiadam dlatego jusz nie jedno małrzeństwo zozbiłem.
 
Faktycznie ciala mają boskie nie to co polki tzw. kobie- tony. No ale to są ,,gwiazdy,, to muszom bosko wyglądać. Czy te ,,gwiazdy,, tesz sie męczom? Cały czas na wybiegu, inne gdzieś tam grajom,śpiewajom. Ciekawe czy to ich nie męczy?Ja za to tydzień temu byłem zmęczony. Cały ranek myłem zęby. Bardzo wyczerpujące zajęcie. Nagle przyszli po mnie jacys w białych fartuchach i zabrali mnie ( ksierzniczki wtedy nie było inaczej by mnie nie od dala... a morze i od dała? ) do jakiegoś profesora, czy doktora... nie pamiętam. Jeden zaczął zadawać mi dziwne pytania, więc zacząłem mu gupio od powiadać:
- Czy nie wydaje się panu, że jest pan na przykład... Napoleonem?
- Nie. Napoleon to ten blondyn spod 176, ja zaś jestem Jan Sebastian Bach - kompozytor ( a ja tylko jestem Czuły Wojtek heheh... ale ich zabajerowalem co nie? )
- Acha - powiedział i zapisał coś w notesiku. Coś jak `mania wielkości`. - Czy nie boi się pan klamek, okien, krat, itp.?
- Klamek nie, bo już wszystkie ktoś zabrał.
-Morze to pan?
- Nie, to nie ja.
- Jest pan pewien? Może to właśnie pan się ich bał i kazał je po wyciągać?
- Nie, to znaczy niech będzie dla spokoju tak.
Wiem że wtedy ten doktur wyciągnąl jakis notesik i zapisał: `symptomy klaustrofobii`.
- A morze ma pan lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami? - dodał.
- Tak trochę - od parłem. - Szczegulnie, gdy jest ciemno.
Skreślił `symptomy`, zmienił `klaustrofobii` na `ewidentna klaustrofobia` i dwa razy to pod kreślił. - Tak, to ciekawe. A jak się pan nazywa?
- Ja? Ja jestem nic nie znaczącym, malym, szarym człowieczkiem.
Dopisał: `kompleks nirzszości`.
- Tak, no to dziękuje za uwagę.
- Nie ma za co. Eee... To jest... Czy moge pana o coś zapytać?
- Słucham? - odrzekł wyniośle.
- Kim ja jestem z zawodu?
- Bo ja wiem... Morze sprzątaczkom? Albo śmieciażem? Albo świniarzem?
- O! Własnie! Świniażem! Dziekuje... Chrrra... Chrrra... bardzo.
- To do widzenia!
- Do... Chrra... kłiii... kłiii... wyłem jeszcze 24 minuty ja świnia... wiem że wtedy ten doktur wyszed jakis zgarbiony. Jakos mu sie spieszylo bo szypko wyszedł z mojego pokoiku. To taka ciekawostka kturą sie chcialem z wami podzielić.

To jest nic. A skocz na bandzi i to bes liny. Co, za trudne? Ja skoczylem i żyje... i dobrze zyje. A wy co żeście trudnego w zyciu zrobili? Morze dzieci?

Szkoda ze polki chociasz w 10% tak nie wygladajom bosko jak te kobiety na zdjeciach. Dobrze że moja lala ksierzniczka jest Ukrainkom.

Taki troche spaślaczek co nie?ale kobie - tonom to nie przeszkadza grunt żeby kase miał co nie? A on ma. Jedno jest pewne. Gdybym tak spasiono wyglądał jak on to na deptaku bym sie jusz nie pokazał a tym bardziej w jakimś filmie.

A ja jestem pewny że 98% internałtek chciało by byc ze mna zaręczonych. Zgadza się?

Zobaczcie kobie - tony ile Markowska ma dzieci, a ilewy! Ona ma 1 dziecko! Wy po kilka. Ona jest mądrzejsza od was. Ona po stawiła na kariere i rozwuj a wy na rodzenie dzieci i pranie pieluch. Nic tak nie zabija rozwoju kobiety i jej urody jak urodzenie kilku dzieci. Młodziutkie mamuśki z wuzkami to rzałosny obraz. Bo te mamuśki to kobiety proste, przegrane i bez wdzieku. Interesujom się tylko tymi dziećmi, jakby cały inny świat przestał nagle istnieć. Logujom sie na klasie i chwalom sie nimi jak by bylo czym.Wartość fizyczna i intelektualna kobiety spada wraz z karzdym urodzonym dzieckiem. Jak ktoś ma 22 lata i dwujke dzieci, to jusz muwimy o patologi i zeslamseniu. Besdzietna 30-tka to klasa, uroda, figura, kożystanie z życia i kolejne suksecy. 30-latka z trujkom dzieci to jusz figura ogra, zepsute ciało, brak obycia i marna wiedza ogulna. Wolna kobieta pachnie Szanel nr 5, dzieciata pachnie płynem do prania pieluch. Wolna zna jezyki i zwiedza świat, a mamuśka ruwieśnica gotuje tylko kaszke. Wolna ma życie przed sobą a mamuśka naj lepsze lata za sobą. Ustawcie obok siebie dwie 30-tki: wolną i taką z dwujką dzieci. Bedom wyglądać jak matka z curkom. Takrze przemyślcie nad waszym życiem.

poniedziałek, 18 lutego 2008, rrrdkj

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: , *.nat.umts.dynamic.eranet.pl
2010/02/19 20:59:59
ty lepiej naucz się pisać po polsku.