Blog > Komentarze do wpisu
Niestety 94% polek preferuje trampki, glany, adidasy spodnie.

A moja ksierzniczka ma tatułasz wytatułarzowany tuszem złotym. Ma na ramieniu taki tatułasz z moją podobiznom. Ja mnie nie ma to se paczy na niego i mysli se wtedy ze jestem duchem przy niej.Ja znowu chce se zrobic tatułasz na nodze z wdziekami mojej kochanki i ksierzniczki mojej. was pewnie stać na tatułasz ze zwykłej kredki co nie?

Ja wiem jedno że mnie pragnom dziewczyny a nie ja je. Nię bede owijał w bawełne. Mimo że posiadam laty - noskom urode to wy i tak lecicie na muj majątek. Lecicie na moją wille i porszaka 811 o innych żeczach nie wspomne jak basen kryty. nie czarujmy sie. Morzesz byc nie atrakcyjny a masz to co ja, to karzda jest twoja. Powtarzam karzda! i tu mąrz morze robic co chce i tak was nie zaczymy bo i tak przyjdziecie do mnie na karzde skiwniecie palca. Taka jest prawda, nie uroda sie liczy a słona mamona czyli kasa jusz pal licho z tą willą i ałtem o kole od rowera nie wspomne. Takrze reasumując. Nie masz tego czegoś np 2 zębuw a masz mamone to masz karzdą.A ja mam urode i kase a wy to lubicie. Czysz nie drogie panie? mam racje?, ktura zaprzeczy? wiadomo rzadna.
 
Tylko przetumacz to przecietnej polce zeby zalorzyła obcasy na szpilkach. Ona woli adidasy, glany i spodnie a tu czeba sie ubrac jak na kobiete przystalo. Niestety 94% polek preferuje trampki, glany, adidasy spodnie. dobrze że wiekszośc życia spędzam na Ukrainie to se morzna na normalne kobiety popaczeć tam. Moja ksierzniczka wystarczy że raz by załorzyła spodnie i jusz od chodze od niej. Jak nie załorzy szpilek to dzwonie od razu do innej i przyworze ją swoim kucykiem a ksierzniczke od stawiam na boczny tor. Takrze wymagam bo sam jestem atrakcyjny i przy mnie kobieta powinna wyglądac normalnie pod pasowana do mojej urody a nie tak ja wy.
 
Ja z moją ksierzniczką nie mamy sie czego wstydzić. Ja wyposarzony w ,,spżęt,, 23 centymetrowy a moja ksierzniczka w dekolt 110 C, takrze dobralismy sie charakterami,wysokim kłi wykrztałceniem ( mamy wyrzsze) i wymiarami. Wam wspułczuje krutkich ,,szczelb,, i kobiet tzw. deseczek.
piątek, 08 lutego 2008, rrrdkj

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/01/07 20:51:31
skoro twoja ksiezniczka ma 110 C to musi byc mega gruba poniewaz rozmiar to jest C a 110 to obwód pod biustem;]
-
Gość: ewelinka, *.9-3.cable.virginmedia.com
2011/10/18 21:38:02
hahahah co prawda to prawda :)
-
Gość: ..., *.dsl.dynamic.t-mobile.pl
2012/11/17 12:43:24
Jprdl.Jakie błędy
-
Gość: daa, *.internetdsl.tpnet.pl
2013/09/12 09:33:02
haha... niektórzy nie zrozumieli ironii