Blog > Komentarze do wpisu
Podejrzewam że urode miały typowej polki czyli nie ma sie czym chwalić.

I co że tyle miał? Zalerzy jakiej jakości to były kobiety. Podejrzewam że urode miały typowej polki czyli nie ma sie czym chwalić. Miałem w zyciu prawie tyle samo kobiet ale wszystkie była z zaoceanu. Raz mi sie zdarzyła polka kturą i tak puźniej wysłałem na peron. Mało tego kupiłem jej bilet z kąd przyjechała. Takrze nie jest w dzisiejszych czasach mieć tyle kobiet. Kobieta to naj łatwiejsza istota na ziemi. Sztukom mieć kobiety o figuże plejbojki a nie o figuże polki ( gruszki). Takrze mnie to nie wzruszyło że miał tyle kobiet bo to pewnie same szantrapy były.

 

Zobaczcie dzieciaczki jak wygląda porsze. Ja widze porsze na codzień bo mam porsze 811. A wy byliście blirzej nisz 5 metruw przy porsze? Teraz morzecie poruwnać jakie ze mnie panisko a jakie z was. Z pytajcie pierszej leprzej dziewczyny jak wygląda takie porsze co ja mam. Z kąd ona będzie wiedziec jak moje wygląda? Spokojnie. wiekszośc jusz siedziała u mnie na tylnym siedzeniu to wie takrze morzecie z powodzeniem z pytac się. a do waszych fiacikuw, beemek, czinkleczent wejdzie jakaś? wejdzie bo nie ma wyjścia. Tylko jak te dziewczyny wygladajom od tego czeba zacząć. To jest dziewczyna albo po przejsciach albo ma dziecko a taka do karzdego wozu wejdzie nawet na kombajn. Takrze popaczcie se jak wyglada takie ałto bo na zywo predko nie zobaczycie takiego.
 
Dobrze że wybrali nie polke przynajmniej nie będzie straszyc urodom na konkursie w maju. Zobaczcie tesz dziewczyny jakie ta Isis miała włosy. Wiekszośc z was ma włosy krutkie albo na tzw. pazia. I własnie to was gubi w naszych oczach. My wolimy jak dziewczyna ma troche durzsze wlosy. Jest przynajmniej za co chycić. Powiem wam tak szczeże jako byly fotomodel ktury mial durzo do czynienia z kobietami. Otusz prawdziwy men zawsze wybieże ta co ma durzsze wlosy. ale nie o to chodzi. Np. moja ksierzniczka gdyby teraz se scioła wlosy na krutko to jusz za kilka dni bylbym z innom. Ubrac sie tesz nie umiecie. Nie bede sie rospisywal na temat ubioru waszego bo wiecie jaki ja mam gust. Np. musi być w szpilkach żebym z taką gadał. Zaraz na pewno pojawiom sie samce kturzy bedom bronic swoich niewiast. Bedom muwic że dziewczyna z krutkimi wlosami jest ladniejsza od tej co ma dłurzsze itp. A co majom muwić jak to ich laski? Ostatnio spotkalem pieknom sacharyneczke nie powiem wykrztalcona jak ja umie 4 jenzyki ( ja znam 6 ) charakter zabujczy. Morzna powiedziec że ideał. Ale co z tego jak miala krutkie wlosy? Mnie takie nie jarajom. Gdyby miala dłurzsze to mogła by miec nawet adidasy na nogach zamiast szpilek to wtedy bym z nia gadał. Pamientajcie. Dla nas liczy sie wygląd a nie charakter. I jeszcze jedno. Dzisiejszy merzczyzna lepiej chodzi ubrany nisz wy. Wstyćcie się. Ja np. jestem uczulony na czystość. Zawsze chodze do kosmetyczki no prawie zawsze żeby mi paznokcie pod piłowała i zrobila od powiedni makijasz. Rzeluje włosy to jusz wiecie. Spodnie muszom być na kancik do tego odpowiednie moka syny na nogi i jestem zrobiony na glanc. Na siłke i fitnes chodze tesz. W koncu z czego bym mial ten tzw. kaloryfer na bżuchu? Tylko z siłki i fitness. Jeśli np. bedziecie miec krutkie wlosy to nawet morze wam nie pomuc uśmiech. Ok. dobra. Czasami usmiech pomaga że złowicie kogoś. A wiecie czemu wam pomaga ten sztuczny usmiech? Bo usmiechacie sie do danego mena z odleglości zamiast z bliska. chcecie tym samym pokazac jakie to macie zeby białe. nie trudno byloby sie dopaczeć jakbyscie sie usmiechnęły z bliska że na zebach macie gume do żucia. Ładnie to tak oszukiwac że zamiast bialych ząbkuw ma sie na nich gume?Z daleka to widac ja białe ząbki. Gdyby nie guma to wasze zeby byly by w koloże jesiennego liścia. Takrze drogie panie do dziela i dbać nie tylko o wlosy ale o cało kształ min. o zęby bo mamy 21 wiek.
 
A po co mu rodzina? Nie lepiej być wolnym i mieć karzdą? Ja tak robie dlatego nie nażekam. Pralka mi nie cbuczy ktura pieże pieluchy, teściowa nie przychodzi co tydzień nowa lala wymieniac dalej? Takrze być wolnym to jest coś!
niedziela, 24 lutego 2008, rrrdkj

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: , *.pool.mediaways.net
2008/10/24 11:48:24
Ty chpie to mosz zacja tak trzymej