Blog > Komentarze do wpisu
Polka rozbieże sie jak jest sama albo jak jest ciemnośc.

Klapsy? A co to przemoc? Na mnie karzda leci bo mam porsze 811.

Mam taką terenuwke. Ale tylko jestem zadowolony z tylnego siedzenia. Wiadomo o co chodzi. Jest durze i rozkładane. A to... nam pasi.

Jak to muwią. Gdzie dwuch sie bije tam czeci kożysta. Czyli porsze 811 by wygrało jak by wybierali naj leprze ałto. Nie chodzi o to że ja takim jerzdze ale chodzi o krztałt ałta i figure. Czasami jak sie tak na pacze na moją furmanke to nie musze sie potem paczeć pod wieczur na moją ksierzniczke bo ałto ma te same parametry praktycznie co moja ksierzniczka. Takrze wiadomo jakie ałto by wygrało.

We mnie bardzo łatwo jest się za kochać. Dziewczyny chcecie sie pszekonać? To nie traćcie chwil, czekam na was.

W dzisiejszych czasach nie ma jusz dam. W dzisiejszych czasach są tylko same ,,kosiarki,, kture nas koszom po kieszeni cały czas. Nie jedna mnie jusz ,,przekosiła,, ale opłacało sie bo ja tesz taką ,,przekosiłem,, ale inaczej. Wiadomo jak.

Foto grafia to moja pasja od dzieciństwa. Jak kiedys bylem nikim to wpadlem na pomysł zeby sie jakoś od chamić i byc kimś. Zacząłem malować. Za czoło sie nie winnie w parku jak malowałem przechodzacych ludzi. Ale ja pużniej nie malowalem zwykłych ludzi tylko gwiazdy. Kupywalem rurzne czaso pisma w kturych one były i malowalem. Chcecie sie na pewno dowiedziec jak na tym zarabialem co nie? Jusz muwie. Po prostu portrety wysyłałem... tym gwiazdom co malowałem. Byly tak zachwycone że jak im przysylałem to po paru dniach mi one od syłały ale z ałto grafem. Wtedy z tymi obrazami szłem ( szłem czy szedłem? bo nie chce zrobić błędu ) na rurzne ałkcje. Obrazy poszly w mig. Troche wtedy sie od chamiłem. Wtedy właśnie zamieniłem barak na dwupokojuwke w bloku. Ale nie warzne. Nie chce sie chwalic ale do dzisiaj przes te moje obrazy uczymuje kontakt z Jenifer Lopes, Szakirom i Kylie Minok o innych ale jusz mniej znanych gwiazdach nie wspomne. Np. Salma Chajek muwi wam to coś? Są to kątakty przes mejla. Mam nawet nr. gadulca od Pameli Anderson. Tesz ją kiedys malowałem. Jej akurat portret wyszet naj lepiej. Nie bylo durzo malowania bo skupiłem sie tylko na jednym szczegule u niej i wyszło jedno wielkie koło tzn balon. Ale wiecie co? Imprezowiczkom Hilton, Britnej, Lohan nie zrobilem portretu mimo że mnie prosily w mejlach i przes widokuwke. Takrze jak widzicie na foto grafowaniu sie znam jak nikt.

Przeciętna 30-letnia polka nawet niech sie nie poruwnuje urodom do Madonny. Madonna po 50-ce a jeszcze sie rozbieże i to nie tylko do teledysku a taka prosze ja was polka rozbieże sie jak jest sama albo jak jest ciemnośc . Kąpleks krutkich nug co nie drogie panie? Ale zobaczcie że Madonna cały czas w ruchu jest a wy cały czas przed kąpem bo chcecie wychaczyć jakiegos mena z czatu. wiecie co? Prześlijcie zdjecie swoich nug danemu menowi z jakim czatujecie i zobaczycie że se da z wami spokuj. No lepiech chyba żeby gościu był zawiedziony w wirtualnym swiecie nisz na w realu co nie? Wtedy w realu to bedzie większa kicha. Ale dorosłe jesteście to rubta co chceta ale pamiętajcie że ja wam dobrze radze.

Morze partnerka Rubika nie jest za piekna ale Rubik tesz nie za piekny to pasujom do siebie. A pro po wesela. Co sądzicie o weselu kture wyprawie se za kilkanaście lat i bedzie to wesele bes alkocholowe? wesele zrobie na ok 1500 osub i mysle gdy nie bedzie alkocholu  to i tak beda sie wszyscy dobrze bawili. Chociasz mugł bym zrobić wesele alkocholowe bo w mojej piwnicy mam trunki z lat 1650-1700 a karzdy trunek powyrzej 1000 zl kosztuje. A było by co pic bo mam ok 170 butelek takich. Same orginały! A wiecie czemu pan młody se robi wesele alkocholowe tzn z alkocholem? Bo chce sie jak naj predzej opic i zapomnieć że popełnia naj wiekrzy błąd w życiu a błędem tym jest własne wesele.W koncu do końca życia będzie miał przechlapane tym bardziej że za pare miesiecy pojawi sie latorośł w postaci curki lub syna. Wtedy cza tyrać na 2 zmiany żeby na pieluchy zarobić.Takrze ja sie zastanowie czy sie żenić czy nie.

sobota, 23 lutego 2008, rrrdkj

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
mardred
2008/02/23 20:48:42
Czuly_wojtek jest the best PS. Gdzie go można teraz spotkać?
-
2008/02/24 20:46:02
Wojtuś,ale masz fantazję.Podziwiam!