Blog > Komentarze do wpisu
Polki ceniom sobie tylko rodzenie dzieci i oglądanie seriali.

Moja ksierzniczka i tak nie wie co to spudniczka bo na moich salonach chodzi i tak bes spudnicy. I co, zazdrościcie że moja lala chodzi tak ,,ubrana,, a wasze ,,lale,, w spodniach bo sie nug wstydzom i celulitisu?

 

A ja bede sie tam bawił na wielkanoc i to nie koniecznie z moją księrzniczką. Wiecej nie zdradze bo jak przeczyta to moja księrzniczka to będe miał ciepło.
 
Kręglicka ma nudnom urode dlatego że ma wyłupiaste oczy. Zamieżam napisać ksiąszke o życiu polek.
Czyli naj bardziej nudnych kobiet świata. Polki ceniom sobie tylko rodzenie dzieci i oglądanie seriali. Nie mają rzadnych zainteresowań. Jak jadom na wczasy do Chorwacji, to myślom, ze to w Afryce. Z matematyki nie znajom całek, z fizyki - prawa ciąrzenia (nie mylić z ciąrzą, bo to akurat znają!), z chistori - kto to był Mobutu Seseseko. Generalnie nie znajom się na niczym, oprucz tego, rzeby trafić gagatka, namuwić go na ślub, a potem rodzić mu dzieci i prać skarpetki. A te dzieci, to są tylko ich maskotki. Do 5-7 roku zycia są niby fajne, bo małe i wesołe ale potem jusz nie mają pojecia jak je wychowywać. I potem wyrastajom z tych dzieci takie blachary albo blokersy w kapturach, co do rodzicuw mają zero szacunku. No i noszom te gupie imienia jak Patryk, Alan albo Dżesika. Od 15 roku życia jusz nikt ich nie wychowuje, bo matki są tak strudzone zyciem i cerowaniem skarpetem męrzowi, ze jusz nic je nie interesuje. Poza tym nie mają pojecia, jak sobie w takich sprawach radzić. W rezultacie jedyne, co taka matka może zaoferować swojemu Kewinowi, to napyskować na niego, zeby dał jej spokuj. I potem taki Kewin albo Oskar traci szacunek do matki. Bo on widzi, ze ona nic nie wie o zyciu, bo całom młodość ciekała po zabawach, zeby znaleść męrza. I większość tych Kewinów i Sandr powstaje zresztom na dyskotekach. Te kobiety stajom się sfrustrowane, bo wiedzom, ze są nudne i na niczym się nie znajom oprucz ustawjania programuw w pralce. A dajmy na to taki 17-letni Kewin chciałby sobie spędzić s dziewczynom noc. Na chotel go nie stać, w ałcie nie da rady, bo mu ojciec nie po życzy, pozostaje piwnica. A mądra matka od czasu do czasu dałaby mu wolnom chate, bo przeciesz w tym wieku to Kewin jusz musi. Ale ona w życiu nie ustompi mu pokoju, prędzej by se dała jedynki wybić jak jeszcze je ma oczywiście. Bo nudna matka jusz nie pamięta co sama wyrabiała w młodości. Ale co taka matka morze wiedzieć o życiu jak ona zna się tylko na praniu skarpetek? Dlatego bedzie ta ksiąszka , zeby trochę nudnym polkom roz jaśnić w głowach. Na tle Ukrainek, Gwatemalek i Czeszek, polki są po prostu rzenująco przecientne i nic nie wiedzom o prawdziwym życiu. ale to ich sprawa a nie moja bo ja zycie mam po układane.

Zobaczcie jak powinny wyglądać Diwy 21 wieku! Nie to co wy blade i z celulitem na nogach. Przeciętny zjadacz chleba nie zdobedzie takich ,,gwiazd,, co tam przyjechały do Lądynu. I tu nie chodzi o urode ale ten ktoś musi mieć w sobie to coś. Musi mieć przede wszystkim nawijke. Taki facet rzeby taką zdobyc musi byc maczo i być tzw. kasa nowom. Czyli 2 w jednym jak ja. Ja na takie nie lece wole żeby mialy wiecej w glowie nisz urode.Taka musi umiec mi zrobić krokiety z mięsem oraz zrobic śledzie w oleju. To nie wszystko. Musi umiec zrobić drinka. Ale tu uwaga. Drink nie powinien przekraczać 10 stopni celcjusza! inaczej nie pije!Cos wam jeszcze powiem.Od dzieciństwa muwią na mnie kasa nowa.Dlatego że byłem i jestem uwodzicielem i tak mnie nazwali. Kasa to jest od tego że zawsze miałem kase a co za tym idzie panienki a nowa to od tego że zawsze byłem ładnie ubrany dlatego byłem nie do poznania i dlatego muwili na przerwach lekcyjnych na mnie- zobaczcie nowa idzie.A ja byłem ten sam tylko na nowo ubrany.Czemu nowa a nie nowy wołali na mnie? W tam tych czasach byłem podobny do kobiety tesz sie malowałem teraz tesz jestem do kobiety po trochu podobny ale jusz sie nie maluje tylko troche ale ruchy do dzisiaj mam powabne jak modelka. Reasumując. Kasa plus nowa ruwna sie kasa nowa a wiadomo że kasa nowa był uwodzicielem. Ja tesz nim jestem dlatego takie psełdo mam.Takrze widzicie takie jak ona to poleci na mnie a nie na was.

Czyli bedzie miała dziecko. Jak widze jak te młode mamuśki worzą te swoje latorośla w wuzkach tych rurznych Patryków, Oskarków to asz mi ich żal. One nawet nie wiedzom że majom życie jusz przegrane. Muwimy o jednym dziecku a co by bylo przy dwujce dzieci? Nawet nie chce o tym muwić chociasz muglbym bo mam gadane. Ja morze zaplanuje se dziecko po 60-ce a do tego czasu będe korzystal z luksusuw życia. Z dzieckiem to tylko siedzenie w domu i ewentualnie kłucenie się z męrzem ( muwie o was) o to że on chce oglądać mecza a wy znowu te trociny czyli seriale. Takrze jak chcecie to miejcie se dzieci ale musicie wiedziec że na początku przegrywacie życie. A drugom wadom dla nas jest to że jak urodzicie jusz te dziecko to stajecie sie dla nas nie atrakcyjne bo wtedy tracicie na figuże. Ale nie warzne. Wasza sprawa. Plusem jest to że wtedy nie bedziecie jusz nas zdradzac bo nikt was nie będzie chcial po tej ciąrzy. My lubimy kobiety o normalnych figurach a nie o normalnych inaczej.

I znowu te seriale. Cos wam powiem.Jest udowodnione że seriale ogladajom tylko ludzie po podstawuwce ( 94% ) lub zawoduwce ( 89%). Ja np z wyrzszym wykrztalceniem wole muzyke biesiadnom lub poezje spiewanom ale nie warzne. Wracając do seriali. Seriale otępiajom muzg. Wam pewnie jusz jednom puł kule wyrzarło od tego oglądania tych seriali co nie? Jak bede mial dzieci to zakarze im ogladania seriali tylko dlatego żeby potem na studiach nie miały problemuw. No bo to wstyd studiować i sie przyznac że sie oglada seriale co nie? Seriale tesz ogladajom żony znudzone zyciem. No bo co im zostało? Pieluchy, gary i wiecznie na kacu mąrz? totalna nuda. Powiem cos więcej. Jak wy ogladacie seriale to wasz mąrz pewnie u sąsiatki naprawia kran tylko o tym nie wiecie, niby jest na piwie co nie? łykacie tą śpiewke że jest na piwie jak młode pelikany. Na pewno seriale ogladajom tesz blądynki tzw. blaszki. Obok takiej ABS ( Absolutny brak szyji - czyli dres). Pamietajcie. Wykrztałciuch nigdy nie obejży serialu. Kiedys oglądałem 1 odc. pewnego serialu. Przyszla kochanka i mi muwi - Wojtek, studia z kączyłeś z przęcietnom 5,7 i ogl. to coś? A tak szczeże muwiąc to prawie przeżucałem pilotem ( byłem kiedys pilotem ale nie warzne ) kanały a ona na to weszła i zobaczyla urywek serialu i mi tak powiedziała. Reasumując temat. Oglądasz seriale to nie masz prawa przebywac w moim toważystwie. Wtedy wiem że nie bedziemy mieli o czym rozmawiać. Takrze jak widzicie. Moja znajomośc to gurna pułka. Lekaże, sekretarki, recepcjonistki, pielegniarki oras stjułardesy. Wy pewnie macie znajomych tesz co nie? tylko szkoda że są to ludzie biorący towar na kreche co nie? nie uczyli sie to teraz nie mają na piwo cy chleb co nie? cza brac na kreche .Gdybyscie sie uczyli jak ja to byscie teraz nie nazekali że dziecko nie ma pieluch ale nie, wy wolicie dalej ogladać seriale nisz iśc jeszcze na studia puki jeszcze nie za puźno co nie?

czwartek, 21 lutego 2008, rrrdkj

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: , *.internetdsl.tpnet.pl
2008/02/22 19:37:51
hmm mnóstwo bzdur w tym co piszesz.. ale niech ci tam będzie skoro Internet daje szansę ujawnienia i opublikowania własnego zdania na każdy temat.... a co ty na to ze niektóre kobiety i studiują, i wychowują dzieci, i pracują, i oglądają seriale????? dobrze zorganizowana kobieta ma czas na wszystko i zna sie na wielu rzeczach.. ale to na pewno nie jest twoja ksierzniczka która tylko tyłkiem kręcić umie...
stereotyp.......