Blog > Komentarze do wpisu
Wam się mnorzą dzieci, a mnie pieniąszki na kącie.

A ja jestem pewny ze teraz karzda kobieta maży żeby znaleśc sie ze mną w łórzku. Te co muwią że NIGDY! to tym bardziej mnie pragnom. Wiem to z doswiadczenia bo jak kobieta muwi NIE! to znaczy że TAK! To jest udowodnione!Nawet siostry za konne mnie pragnom  z kąd wiem? chodze do koscioła i widze jak sie paczą na mnie za lotnie. Wy jesteście nie dopieszczone a u mnie macie to jak w banku że wasz dopieszcze. U mnie sama gra wstepna trwa 3 godziny z minutami. Potem robie tzw. ogien z kobiety. Jak taką potem ugasić? to proste. Przewarznie jak jusz taka jest rozpalona na maksa to wciagam ją na balkon. Ale ja sie umawiam tylko z dziewczynami jak pada deszcz. Czemu? No kąbinujcie czemu. No... blisko, blisko... zimno , zimno... NIE! Nie zgadliście. Powiem wam. Otusz. Umawiam sie jak pada dlatego że jak ona jusz płonie w moich raminach to wtedy ją daje na balkon a deszcz ją gasi. Co, proste, co nie? A nikt nie wiedział. No ale macie za małe kłi żeby sie domyslac czemu ja tylko umawiam sie w deszcz. Takrze reasumując. Ja nie mam rzadnych problemuw w te klocki.

Szkoda że polki chociasz w 10% nie doruwnujom urodom Aniston, nara.

Natalia jest ,,gwiazdom,,a wam  nudne życie ucieka przes palce. Dobrze ze jeszcze macie mnie i mogę wam naprostować muzgi, puki nie jest za puźno. Bo w czym jest żecz?Otusz. Dla was naj warzniejsza żecz w życiu to znaleść męrza i mieć dzieci. Całom młodość łazicie po imprezach i szukacie tego męrza. W końcu trafi się jakiś gagatek i wtedy hyc - ołtasz i poroduwka. A potem druga. I to jest niestety wasz koniec. Bo potem wasze życie to tylko pieluchy, skarpetki, obiadki i seriale. I wmawiacie sobie, ze tak wam jest dobrze. A przeciesz dzieci to rzaden sukces. Im bardziej prymitywna rodzina tym wiecej dzieci. Gdzie się rodzi ich naj wiecej? W rodzinach menelskich i slam sowych. Czy to znaczy, ze mają tyle życiowych sukcesuw? Normalna kobieta stawia nie na dzieci tylko na kariere, kosmetyki, ciuchy i dobre wycieczki. Chodzi do sałny i na fitnes, a nie cieka po sklepach z wuzkami. A jak ma 30-40 lat, to nie musi szukać gagatka tylko gagatki latajom za nią i przebiera w nich ile chce. A wy w jej wieku macie rozstempy, żadkie włosy i celebritis. I rzaden gagatek na was nie spojży, bo nawet własny mąrz nie chce. Ja nie stawiam na dzieci bo jestem człowiekiem sukcesu. Ustawiłem się w 22 roku życia i potem jusz nie musiałem pracować. Z kończyłem prawo w Jale, a potem czego się dotkłem, to miałem z tego pieniądze. I takich jak wy miałem koło siebie tabuny. Bo na takich jak ja, kobiety strasznie polujom. Ale w końcu załapały, ze ja jestem z lepszej pułki i moim wymaganiom nie sprostajom. Bo jaka jest rużnica miedzy mną a wami? Wam się mnorzą dzieci, a mnie pieniąszki na kącie. Tyle, ze z dziećmi są jusz potem tylko kłopoty, a mnie do końca rzycia, bedą bank noty szeleścić koło ucha. Ja na szczeście nie muszę wiedzieć, co to wywiaduwka, wstawanie w nocy i kupowanie bucikuw na zimę. Bo mnie takie banały nie interesujom.

Moja ksierzniczka mogla by miec taką drogom sukienke ale że jej każe chodzić po salonach moich bes sukienek czyli wiadomo jak to nie ma takiej sukienki.

I co w tym dziwnego? Pamiętam jak moja ksierzniczka kiedys pracowała jako sekretarka to tesz pod sukniom nigdy nic nie miała. Niby nic nie było widać a i tak facetą robiła nadzieje. Płacili jej nie kturzy żeby pokazala rąbka tajemnicy ale ona z tych twardych i nic nie pokazala. Potem ją zwolnili tzn praktycznie ja ją zwolniłem bo sie wtedy jusz dorobiłem i nie musiała wtedy ona pracować. Teraz ona mi chodzi po pokojach tak jak Doda na gali. Takrze pilnujcie swoich niewiast bo nie wiadomo jak chodzom w pracy. A pamietajcie że przecietna polka lubi zdradzać.

A widzieliscie jak ta Natasza była ubrana? Kruciutka spudnica i prawie nic na sobie. Czemu wy przeciętniary tak nie chodzicie na codzień? Co, za krutkie nogi macie? Morze celulitis sie kłania? A własciwie to po co tak macie chodzic ubrane jak dzisiejszy męrzczyzna nie poczebuje jusz kobiety! bo niby do czego wy nam jesteście poczebne? morze do wydawanie naszej kasy? My umiemy se jusz poradzic bes was. Umiemy o siebie zadbać, sami se morzemy wyprać, ugotować, wyprasować. Nikt nam nie przeszkadza w czasie jakiegos meczu. I niech nikt nie muwi że wy nam jesteście poczebne do milości bo wiadomo że w dzisiejszych czasach prawdziwa miłość tak naprawde bardzo rzadko wystepuje. Ludzie do okola muwią jak to bardzo kochajom drugą osobe ale tak naprawde sami nie wiedzom co muwia, albo muwią to po to zeby osiagnac dzieki temu jakies kożysci. Wiekszosc związkuw rozpada sie zaraz po odkryciu prawdziwego "ja" tej drugiej osoby, ciagłe zdrady i kłmastwa - tak wygląda dzisiejsza "miłość"(?). Miłość to nie tylko wspulne wypady na miasto, przytulanie i pocałunki. To przede wszystkim zaufanie, maksymalne poświęceni i wsparcie w trudnych chwilach. A od was nie idzie dostac wsparcia, zaufania i poswiecenia sie dla nas w trudnych chwilach. Wy nawet nic w życiu rzeście nie wymysliły. Kto np. wymyslil żaruwke? My. Gdyby nie my to wieczorami byscie siedziały po ciemku a my nie stety z wami. Kto np. wymyslil samochody i je teraz konstruuje? My. Gdyby nie my to by my do was nigdy nie przyszli bo na nogach to za daleko. Kto np wymyslil kąputery? My. Gdyby nie my to teraz byście tego nie czytali co ja pisze. Wymieniac dalej? Takrze drogie panie. Wy nam do szczęscia jusz nie jesteście poczebne. Damy se sami rade. Jak bede np chciał to ide w jedno miejsce i od razu łowie sikorke ( laske), oczywiście po nocy muwie - ADIE - było miło ale twuj czas sie jusz z kączył. My mamy swoje życie, piwko, koledzy a wy zajmujcie sie dziećmi jak macie i tak bedzie dobrze dla nas i dla was.

wtorek, 19 lutego 2008, rrrdkj

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: