Blog > Komentarze do wpisu
Wartość fizyczna i intelektualna kobiety spada wraz z karzdym urodzonym dzieckiem.

Moja ksierzniczka i tak nie wie co to spudniczka bo na moich salonach chodzi i tak bes spudnicy. I co, zazdrościcie że moja lala chodzi tak ,,ubrana,, a wasze ,,lale,, w spodniach bo sie nug wstydzom i celulitisu?

Nie ma nic gorszego nisz seks z kobietom ktura ur. kilka miesiecy temu dziecko. kobieta po porodzie staje sie aseksualna dla merzczyzny. My wtedy szukamy innej. Zawsze nam sie udaje znaleśc innom.No bo kto by sie chciał kochac z kobietom ktura w obwodzie jest obwodnicom a figure ma gruszki? Chyba jakiś szrek ktury nie umie se znaleśc innej normalnej kobiety.

Szkoda ze polki nie mają chociasz w 10% takiego dekoltu jaki ma Pamela.

Czemu tem Pit ma taką kwadratowom głowe zawsze na zdjeciach? Dobrze że tak nie wygladam jak on bo na deptaku bym sie nie pokazał.

A ja sie nigdy nie orzenie bo nie chce se marnowac zycia. Prędzej czy puźniej twoja luba cie okradnie z kart kredytowych. Potem bedziesz musiał z przedac dom a potem bedziesz mieszkał pod mostem.Takrze wole byc wolnym uwodzicielem.

Zobaczcie ile Doda ma dzieci, a ile wy! Ona nie ma dzieci bo jest mądrzejsza od was. Zobaczcie jaką ona ma figure a jaką wy. Zobaczcie jaki ona ma dekolt a jaki wy. Wymieniac dalej? Ona po stawiła na kariere i rozwuj a wy na rodzenie dzieci i pranie pieluch. Nic tak nie zabija rozwoju kobiety i jej urody jak urodzenie dziecka. Młodziutkie mamuśki z wuzkami to rzałosny obraz. Bo te mamuśki to kobiety proste, przegrane i bez wdzieku. Interesujom się tylko tymi dziećmi, jakby cały inny świat przestał nagle istnieć. Logujom sie na klasie i chwalom sie nimi jak by bylo czym.Wartość fizyczna i intelektualna kobiety spada wraz z karzdym urodzonym dzieckiem. Jak ktoś ma 22 lata i dwujke dzieci, to jusz muwimy o patologi i zeslamseniu. Besdzietna 30-tka to klasa, uroda, figura, kożystanie z życia i kolejne suksecy. 30-latka z trujkom dzieci to jusz figura ogra, zepsute ciało, brak obycia i marna wiedza ogulna. Wolna kobieta pachnie Szanel nr 5, dzieciata pachnie płynem do prania pieluch. Wolna zna jezyki i zwiedza świat, a mamuśka ruwieśnica gotuje tylko kaszke. Wolna ma życie przed sobą a mamuśka naj lepsze lata za sobą. Ustawcie obok siebie dwie 30-tki: wolną i taką z dwujką dzieci. Bedą wyglądać jak matka z curką. Takrze przemyślcie nad waszym życiem.

środa, 20 lutego 2008, rrrdkj

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: ALEKSANDER, *.adsl.inetia.pl
2009/02/04 21:06:50
Dziecino zejdź na ziemię i naucz się pisowni i ortografii.Przecież ty jesteś intelektualne zero. Na mdłości się zbiera od tych durności.Weź się za słownik, to w chwili obecnej powinien być podręcznik z którym nie powinneś się rozstawać ani na chwilę."Dzieła wybrane" co za debilizm.