Blog > Komentarze do wpisu
Wy pewnie teściowom co nie?

Mam go od 3 tygodni! Ale sprzedałem go praktycznie za friko mojej ksierzniczce. Jej bedzie pasował bardziej pod urode. Mam pytanie motoryzacyjne do was. Czy wam wywrotka bedzie pasowała pod urode czy morze jakis ciągnik?Pytam z ciekawości. Ok nie warzne.Księrzniczka jak rusza nim a widzom to babcie przed wojenne to od razu mają przed oczami rower. Tak, tak rower. Czemu rower? W ich czasach jak przyjechałeś do lubej na roweże to byłeś kimś! Teraz rowerem jedynie morzesz jechać na poziomki do lasu. Są takie czasy że jak nie masz ałta to nie masz lali. Ja zawsze miałem jakiś wuz. Najpierw jerzdziłem jak wy fiatem to tylko babcie pod woziłem na stopa bo inne nie wsiadały. Potem jak mialem czinkłeczento to  jusz wpychały sie do mojego wozu puszyste powyrzej 53 kagie. Szybko je wysadzalem bo muwiłem że mi panewka od leciała i dalej ani rusz. Beemki nie mialem nigdy bo nie chcialem żeby sie na mnie paczały te w bląd sianie blądynki. One tylko na gżechotke leciały. W tym przypadku gżechotka to kluczyki od danej furmanki. Potem jak jusz miałem luksusowe ałto to czasami tak bylo że rzadna serialuwka nie chciala mi wyjść z mojej furmanki. Dopiero jak zobaczyła moja ksierzniczke że zblirza się to dana lala podziekowała i poszła jak buża ale i tak ukratkiem podawała mi zawsze swuj nr komurki. Oczywiście wykorzystywalem często te ich zagranie z tą komurką.Do dzisiaj mam ok 90 nr. atrakcyjnych zapisanych ale nie warzne. Takrze sami widzicie jak to jest. Masz np. majbacha to i masz modelke a jak masz czinkłeczento to jedynie morzesz miec rozwudke z dwujką dzieci i to wątpłej urody i tesz nie wiadomo czy cie jej były nie pogoni bo oni  ci męrzowie zazwyczaj są zazdrośni mimo że ze sobą nie siedzom.

Worze sie takim jusz od 3 tygodni! A wy jakimi sie wozicie? Morze beemkami lub czinkłeczentami lub ałdicami? hehe... Macie pecha ( ale nie w ustach ). Na wasze ,,ałta,, rzadna nie poleci a na moje kluczyki od tego bolidu jusz karzda leci nie muwiąć jak karzda jest napalona na muj samochud. Szerokiej drogi. Tylko nie przyspieszajcie 80 kaem na godz bo wam panewki od lecom heh..

A ja do łużka klade sie bes niczego. I co wy na to dziewczyny? chciały byście pewnie żebym wam wszed pod koldre co nie?

Miałem zaproszenie dotej edycji żeby zatańczyc z moją ksierzniczką ale sie nie zgodziliśmy bo mamy inne plany. W tym czasie wyjerzdzamy na Riwiere w celach biznesowych. Stać nas na taki wyjazd ale nie warzne. Mysle gdybyśmy my wystąpili w tym programie to wszystkie serialuwki by ogladały ten program.Przed okienko ekranu zebrał by sie takrze tłuszczyk zakąpleksionych matek polek z dziećmi na rekach. Karzda by chciała na nas popaczeć a było by na co popaczec. Moja lala ma nogi dugie asz do samej szyji nie muwiąc o dekoldzie ( 110 C i co zazdościcie jusz? ) a ja mam tzw kaloryfer na brzuchu. Pewnie byscie wymiekly na nasz widok a szczegulnie na muj. Ale morze w nastepnej 8 jusz edycji nas zobaczycie do wam kopary opadnom.

No nie jest za piękny. Ja gdybym tak wyglądał to nie wiem czy bym sie pokazał na deptaku. Lubie być zawsze otaczany wianuszkiem dziewczyn jak ide dlatego nad moją urodom pracuje jusz od kilkunastu lat. Manikiużystka, witażystka muwi wam to coś? A ja do nich chodze ale nie warzne.A gdybym był aktorem a mugłbym być bo mam predyspozycje do tego fachu to tym bardziej bym sie postarał żeby o siebie zadbać. On jest ,,aktorem,, i nic w tym kierunku nie robi. Jak morzna zgodzić sie na przytycie do filmu? Ja na jego miejscu  od mawiam i wchodze w inny film ale on widocznie nie dba o urode. Takrze pamietajcie. Uroda to podstawa a nie tam rzaden charakter czy wykrztałcenie a ja dośc że wykrztałcony ( średnia na studiach 5,7 ale nie warzne )to jeszcze charakter mam zabujczy jak urode.

I znowu te seriale. Muj TV ( 42 cale ale nie warzne ) nie przepuszcza seriali i reklam! Zatkało? Jestem z zawodu elektronikiem i se wprowadzilem specjalnom blaszke do TV ktura mi blokuje reklamy i seriale. Takrze ja mam swuj telewizor że w nim lecom tylko powarzne filmy i programy naukowe. A wy pewnie macie telewizory co i reklamy są w nich i seriale co nie? Z reklam macie chociasz porzytek bo sie dowiecie w jakim proszku prać pieluchy, dobrze muwie co nie? Znowu z seriali nic nie macie. Od tych seriali jusz wasz muzg zlasował się. Tesz jest udowodnione że seriale ogladajom tylko ludzie po podstawuwce i zawoduwce. W zwiąsku z tym mam pytanie do was. Czy wam jeszcze nie wyżarło muzgu od tego ogladania tych seriali?

Tesz mi coś że z dwoma kobietami jest. Ja jestem w zwiąsku z 4 kobietami i tak jest fajnie. moja ksierzniczka myśli że tylko ona jest hehehe...

A ja tesz kocham swoją ksierzniczke ale jedynie co mnie rużni od Stachurskiego to to, że mi smieci wyżuca słurząca. Nigdy bym nie pozwolil wyżucac smieci mojej ksierzniczce. wy se morzecie wyżucać sami smieci bo wy i tak jesteście z urodom na bakier to wam pasuje iśc do śmietnika. mojej lali nie pasi takie coś bo jest modelkom. No bo jak by ktoś ją widzial w smietniku to by se mugł pomyslec że ona tam żebże. ( dobrze napisalem ten wyraz? bo nie chce zrobić błędu). Ktos by pomyślał - jest modelkom i żebrze? ( napisalem teraz inaczej ten wyraz bo morze tu nie zrobilem błedu). Takrze ja mam słurzącą  w domu a wy pewnie teściowom co nie? Rużnica ogromna na moją kożyść.

A ile poczebuje operacji plastycznych przeciętna polka żeby wyglądać tak bosko jak Doda? Morze tyle co Majkel J? Szkoda że nie ma wiecej takich Dod w Polsce bo świat był by piekniejszy.

Nie chce sie chwalić ale mam gadulca do Madonny. Dała mi go jak bylem na jej koncercie. Czasami do siebie piszemy i emejlujemy. co ciekawe dała mi kilka biletuw na swoje koncerty. Nast razem morze mi da swuj nr komurki. bedziemy se esemesować.

środa, 27 lutego 2008, rrrdkj

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: