Blog > Komentarze do wpisu
Czym drorzsze mieszkanie tym wiecej zdrad w małrzeństwie.

Udowodnione jest że 90% żonatych merzczyzn jest nie zadowolonych z życia. Jak byc zadowolonym jak ma sie tylko jednom kobiete i morze dwujke dzieci? Fridom  morze wiele i to nie koniecznie ze swoją kobietom.

U mnie tytuł by bżmiał. Człowiek uwodziciel szuka cos na boku. Mimo że jusz znalazlem to taki tytuł bym dał jak by chcieli pisać do gazety. A wy jaki byście se dali tytuł? Morze  - Człowiek przywiązany do kąputera szuka pomocy żeby go od niego od ciągnąć?

A ja nie mam rzadnego wirusa bo mam kąpa za 40 tys. Ale wy uwarzajcie bo morzecie jakiegos konia złapać.

Dziewczyny przyznajcie sie tak po cichu. Mnie pewnie tesz porządacie co nie? A co ja mam takie co nie mają wasi menowie? Oj nazbierało by sie tego durzo co nie?

O boshe ale on spasiony. Gdybym tak wygladał to na deptaku bym sie nie pokazal a tak chulam ile sie da.

Mi wystarczy moje mieszkanie a w nim soczysta ksierzniczka. Czym drorzsze mieszkanie tym wiecej zdrad w małrzeństwie. Ja nie ma durzego mieszkania ale u nas za to związek jest nie do zdarcia. Tesz mam dach nad glowom a nad sobą ksierzniczke szczegulnie w nocy ale nie warzne.

,,Gwiazda,, jednego przeboju- Niech żyje bal i koniec. Znacie jeszcze jakies jej przeboje? Raczej nie.

wtorek, 15 kwietnia 2008, rrrdkj

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: natalia, 217.168.133.*
2008/04/16 20:33:06
jestem ciekawa jaki jesteś naprawde...myśle że bardzo interesująca osoba z Ciebie jest...chętnie bym Cię poznała...hmmm...