Blog > Komentarze do wpisu
Obecne kobiety są śmieszne i strasznie nie wdzieczne.

Mam go od 3 tygodni! Kupilem go na zamuwienie. Kierownice se zarzyczyłem w krztałcie kwadratu żeby lepiej sie czymala w ręce i nie wyślizgiwała się. Tylne siedzenia mam ze styropianu żeby potencjalna altostopowiczka nie nudziła sie. W czasie jazdy gdyby sie nudziła to morze se skubać ten styropian, ale nie bedzie poczeby skubania bo mam gadane. W srodku mam durzo rużu pod kolor mojego bloga. Na tylnym siedzeniu zawsze pisało - Kierowco jestem twoim przeznaczeniem ( i tu podany pesel)- jusz tak nie pisze - jest to wyskubane. Chamulce mam w postaci lejcuw niczym woźnica. Predkośc nim osiagam do ok 220 kaem na godz w porywach wiatru nawet wiecej. Muwie na moje ałto krąrzownik dlatego że lubie nim krąrzyc po wioskach i wypatrywac wypasione dziewuchy. Zawsze sie koło takiej dziewczyny zaczymuje i zagaduje tak - macie morze do sprzedania swojskie mleko? Karzda muwi że ma. Potem idzie jusz z gurki- nawijka i takie tam inne bajery robiom swoje. Szkoda że one nie wiedzom że nie lubie mleka bo inaczej by nie gadaly. Ogulnie polecam go ze wzgledu na te lejce.

A ja jak robie zdjecia to zywej natuże Kreciłem w swoim zyciu z ok 150 panienkami i mam leprze zdjecia nisz utrwalone na kliszy kwiatki lub ptaki lub wasze dzieci.a wy lubicie robic zdjecia waszym pociechą co nie? Plejboj tych zdjęć co se porobiłem by sie nie powstydził ale nie warzne. Utrwalajcie se zywom nature bo życie wam minie a wy je spedzicie jak sie potem okarze w 91% przed kąpem a nie z dziewczynom. ale to wasz wybur.

Obecne kobiety są śmieszne i strasznie nie wdzieczne. Myślą że to one sa pępkiem świata i to one są zdolniejsze.Co wiecej coras wieksza liczba kobiet uwarza ze merzczyzna jest zupełnie nie poczebny.Feministyczne pisma typu Elle ośmieszajom merzczyzn robiąc z nich kretynuw .Feministki wrecz uwarzajom merzczyzn za gorszom rase.Kobitki jakie wy jestescie śmieszne i nie wdzięczne, gdyby nie my merzczyzni to żyłybyście w jaskiniach. Wszystko co jest obecnie zawdzięczacie TYLKO i wyłącznie merzczyzną, bo kto wymyślił kompy ,internet,TV,komurki, samochody , samoloty, całom telekomunkikacje, kto był na księrzycu ?? kobieta??.Wszystko zawdzięczacie merzczyzną prawda jest taka ze nawet suszarki do włosuw nie miałybyście bo prąd elektryczny wymyślił Amper - merzczyzna.Zresztom nawet w całkiem kobiecych dziedzinach jak np. fryzjerstwo czy kulinaria najlepsi sa merzczyzni.Jest jakas dziedzina życia w kturej kobiety sa bes konkurencyjne?? Nie ma. No chyba że sa leprze w zdradzaniu. Wiec radze wam pod tulić ogonek i poszukać sobie opiekuna i przewodnika jesli takiego nie macie.

Curka mojej ksierzniczki Lukrecja ( 14 lat)  pyta sie mamy - mamo a co czeba zrobić żeby być ,,gwiazdom,,? Ona jej muwi - musisz cureczko durzo przekliknać i być troche wulgarna dla wiekszości społcześtwa. Acha curka od powiada. Tzn. że jak będe przeklinała to tesz zrobie z siebie takiego gupa jak Doda? - Tak cureczko. Curka na to - to ja bede przeklinała. - lepiej tego nie rub muwi ksierzniczka. Czemu? pyta sie curka jej.  -bo widzisz musisz przeklnąc i o tym musza napisać w fakcie lub innej gazecie a naj lepiej jak by to pokazali gdziec w TV. Curka dalej muwi -to nie musze nagrywac rzadnej płyty żeby być ,,gwiazdom,,? - ale tylko jednom żeby ludzie mysleli że ty spiewasz a nie grasz wariata - muwi ksierzniczka. Potem curka muwi jej - to wystarczy że bedziesz przeklinac i smiac sie z ludzi to bedziesz ,,gwiazdom,,?Ksierzniczka muwi że tak -bedziesz wtedy taka gwiazda jak Hilton lub Britnej. Curka muwi - acha. Co do potencjału Dody. Nie wystarczy miec potencjal w glowie. Ja mam potencjal ale gdzie indziej. Dziewczyny wiedzom gdzie. Teraz nie liczy sie co masz w glowie tylko liczy sie co masz TAM.

A ja w swojej willi mam same perskie dywany. zmieniam je często. Jak ksierzniczka moja chodzi po salonach np. na czerwono to dywan jest czerwony a jak chodzi na niebiesko to niebieski jest. znowu jak chodzi nago a prawie zawsze tak chodzi to nie ma rzadnego dywanu a tylko widac wtedy panele same. Wniosek taki że dywanu nie mam. A czemu? Bo ona moja NANSI ciagle chodzi bes niczego.

niedziela, 13 kwietnia 2008, rrrdkj

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: