Blog > Komentarze do wpisu
Wy nie macie figury a ona ma, wy nie macie takiego dekoltu durzego a ona ma

Co ma takiego Doda a nie ma tego zwykła przeciętniara? Jusz muwie. Wy nie macie figury a ona ma, wy nie macie takiego dekoltu durzego a ona ma, wy nie macie takich nug boskich a ona ma, wy nie macie takiego wysokiego kłi a ona ma. Wymieniac dalej czy wam starczy? Macie cos na usprawiedliwienie tanie nastolatki z rużowymi komurkami?

A ja jak robie zdjecia to zywej natuże Kreciłem w swoim zyciu z ok 150 panienkami i mam leprze zdjecia nisz utrwalone na kliszy kwiatki lub ptaki lub wasze dzieci.a wy lubicie robic zdjecia waszym pociechą co nie? Plejboj tych zdjęć co se porobiłem by sie nie powstydził ale nie warzne. Utrwalajcie se zywom nature bo życie wam minie a wy je spedzicie jak sie potem okarze w 91% przed kąpem a nie z dziewczynom. ale to wasz wybur.

Kasia Figura to soczysta ponętna kobieta ale moja ksierzniczka ma 110C i lepiej sie prezetuje. Karzdy na deptaku nie dowieża że jeszcze takie polki isniejom z takim dekoltem. co ciekawe ona jest Ukrainkom a nie polkom. A wiecie jak ja użeklem? Pracowała ona kiedys w pewnym barze. Było tam ok 15 barmanek bo byla to durza kawiarnia. Karzdej barmance proponowalem żeby mi zrobiła drinka. Oczywiście po czasie karzda zrobiła. wybralem tą ktura zrobiła go najcieplejszego. Najzimniejszy drink mial 4,8 stopni celcjusza a najcieplejszy 19,4. I tego podala mi barmanka czyli teraz ta ktura jest moja ksierzniczką. Pomyslalem se jak podała gorącego drinka to bedzie ona sama goraca i to nie koniecznie w dzień. Takrze opłacało sie iśc do tej kawiarni bo teraz robi mi drinki jakie se zapragne. Muj pit bul tesz jest z niej zadowolony bo zawsze ma ranne wyjścia z nią a ja spie.

Pamietam jak bylem mlodszy troche to chodzilem z podobnom do Lochan. Ale szypko zaprzyjaźniłem sie z jej mamuśkom ktura miała 48 lat. A że mama lepiej podawał... KAWE to mieszalem z jej mamom. Wtedy sie przekonalem co to znaczy soczysta kobieta. No bo jak kupujecie cytryne to kupujecie dojrzalom czy swierzą w kturej jest mniej sokuw? wiadomo że kupujecie dojrzalom. Teraz jak bym mial wybierac taniom rużową nastolatke a dojrzalom kobiete to bym wybral tą soczystom dojrzalom kobiete z peselem zaczynającym sie od 6! Wy macie pewnie jeszcze mleko pod wąsami dlatego morzecie zajrzec do ksiąrzek bo jutro do szkoly czeba iść.

Pamietam jak kiedys wygrałem 150 tys. w ruletke. Wtedy byłem otaczany przez wianuszek tanich nastolatek. Byly balangi, imprezy i nocne charce. Wiadomo o co chodzi. wtedy zaniedbalem ksierzniczke. wiecej wtedy sie interesowałem innymi nisz ksierzniczką. rozbiłem wtedy 6 małrzeńst!Co ta kasa nie robi z czlowieka co nie? ale do żeczy. Pamietam wtedy że za tą wygranom zamienilem moje 2 pod stazałe kucyki na 3 świerze. Koła do mojego bolidu ( porsze 811) wymienialem praktycznie co tydzień. Muj pit bul miał wtedy żarcie co dzien a nie co drugi i to jeszcze jak co z obiadu zostało.Jednym słowem zycie kwitło. Jak sie kasa z kaczyła to wruciłem do ksierzniczki. Ona mi wybaczyła wszystkie zdrady bo jej obiecalem własne lokum co do dzisiaj jej tego nie dałem tzn. tego lokum. Ogulnie jest tak że gdyby nie moja firma Czuły Wojtek ęt Kąpany ktura wytważa deski klozetowe to bym mial cienko. moja firma tesz maluje znaczki na ping pongach żeby wiedziec czy to czeski czy japoński. Takrze jak widzicie jak masz kase to żądzisz a gdy jej nie masz to tylko musisz byc przy swojej lubej lub żonie.

niedziela, 06 kwietnia 2008, rrrdkj

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: Aleksa, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2008/05/13 21:23:47
Czy te błędy ort. są celowe czy jesteś aż tak tępy człowieku? Błagam ucz się!!
-
Gość: as, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2008/05/20 15:38:26
matko-jak to się ciężko czyta :/
-
Gość: , *.atupartner.pl
2008/06/20 19:12:15
ale błędów, makabra, nie da sie tego czytać
-
Gość: , *.promax.media.pl
2008/10/22 23:56:10
głupie gadanie i żadnego wdzzięku
-
Gość: robsik, *.ssp.dialog.net.pl
2008/10/23 08:40:21
ależ to jest smerfne a błędy dodają pikanteriiiiii :)))))