RSS
piątek, 21 marca 2008
Jajka sie swiecom a wy na necie co nie?

Czego byście nie zrobili dla dziewczyny? Ja bym nie scioł na zapałke włosuw. Włosy to u mnie taka wizytuwka urody. A wy czego byscie nie zrobili dla dziewczyny?

Mam go od 3 tygodni! Kupiłem specjalnie go na święta wielkanocne. Chce nim uderzyc do rodzinki i sie nim pochwalić. Właściwie to chce za szpanować przed kolerzanką mojej siostrzenicy ktura bedzie tam na tych swietach i ktura ma nogi do samej szyji jak to muwią, widzialem ją na fotce peel. Jak dobrze pujdzie to Sylwestra nast. spędze napewno nie z moją ksierzniczką. Mysle, że nie bedzie trudno ją oczarować. Jak ją oczaruje? to proste. Karzda lubi ,,zapach,, gżechotki. Gżechotka to w tym wypadku kluczyki od mojego bolidu. Takrze Sylwek ( mimo że jeszcze daleko)szykuje się atrakcyjnie w karzdej postaci nawet tej nocnej. Co do ałta, polecam go bo morzna nie złą szpanerke od walić.

 

Szokować wyglądem to morze moja ksierzniczka. Jak mnie nie znasz to nie masz prawa byc na forum.
 
Ja nigdy nie chodze do koscioła ze świeconkom. Nie lubie jak siostry za konne porzerajom mnie wzrokiem. Krepuje sie wtedy. Ksierzniczka moja pujdzie ze swoja swieconkom. A wy chodzicie do koscioła nastolatki ze świeconkom czy czasami mamuśka lub tatusiek idzie? wy pewnie wtedy szukacie moich komentarzy co nie? Jajka sie swiecom a wy na necie co nie? Wedlug mnie to dzieci powinny chodzic ze swieconkom ale karzdy robi jak uwarza. Ja jak muwie nie ide z koszykiem do koscioła wiadomo z jakich przyczyn.
 
Szokować wyglądem to morze moja ksierzniczka. A ma czy szokowac jusz nie dugo zobaczycie jej zdjecie na pewnym portalu, ja tesz tam bede i zobaczycie z kim macie do czynienia. Narazie musicie obejc sie smakiem. Wiem, że dziewczyny jusz sie sliniom jak dziecko w kołysce. Poczekajcie jeszcze troche a zobaczycie z kim tańczycie.
 
Dziewczyny. Bes ludna wyspa. Ty i ja. chciały byście? Ja na nią zabieram szachy a wy co zabrałybyście?
 
Kiedys chcialem poznać przez internet podobnom do Aniston żeby została moją żonom, ale karzda ktura mi odpowiadała była z Koszalina albo z Mazur a to daleko. Wtedy jerzdzilem pekaesem Wtedy nie bylo mnie stac zeby pojechać do takiej. A jak była z bliska to byla podobna do szreka. Wiem bo mieliśmy kamerki i ją widziałem. Szukalem w przedziale 27-35, ale nic nie było w po blirzu. No to wjechałem na przedział 35 - 42. okazalo się że te leprze co odpisywały to znowu z daleka były albo jusz zajete a szukaly wrarzeń. Ja wtedy na zasiłku bylem to nie mogłem se pozwolic zeby do takiej jechać. Tzn muglbym ale taki jeden zasiłek poszedl by od razu. Dojechac czeba by było i przyjechać. Tam jeszcze musialbym jej loda lub drinka postawić a wtedy po zasiłku.Szukalem dalej ale bes skutku. Wtedy sie w kużyłem i postanowilem wychaczac powyrzej 50 lat. Zaznaczyłem se opcje na gadu gadu przedział 50-57 i jaka jest dostepna wtedy. Po krutkim czasie wychaczylem swojom miłość. Była z mojego wojewuctwa i przyjechala do mnie.Muwila że ma 45 lat. Uwieżyłem ( szkoda ze babka nie uwierzyła). Zaprosiłem ją do siebie, chciałem się chajtać przedstawiłem ją swojej babci. I co się okazało? Że to jej młotsza siostra ktura zaginęła w czasie okupacji. Udawalem że to do mnie nie dociera ale jak to potem do mnie dotarło to popadlem w depresje. Ona zostala u babci na stałe w koncu siostry a ja wtedy udawalem przed nią że mam jusz swojom ksierzniczke i to taki zart był z tym wychaczaniem. Ksierzniczke znalazlem jak byłem na Ukrainie na pokazach czipendelowskich. ale musial minąć rok jak ksierzniczke poznałem. Teraz z nią smigam wszedzie a ta niby co miała byc moją tzn ta siostra babki cały czas jedzie na szydelku i se szaliki plecie. Babcia mi do dzisiaj oddaje połowe renty za to że znalazlem jej siostre. Niby zawsze odmawiam tej jałmurzny ale zawsze biore. Za te pare groszy kupuje wtedy rurze mojej ksierzniczce. Co ciekawe ta siostra babki miala jak sie z nią poznalem 65 lat ale wygladała na ok 45 bo byla po kilku lif tingach. Teraz nie rzałuje ze sie tak stało bo coraz bardziej zauwarzam jak siostra babki sama se do siebie gada. Niech se gada. Kto ja sucha? Babka i tak jest gucha na jedno ucho a z drugim uchem tesz ma usterki to tesz jej nie słyszy. Takrze teraz zima mi nie jest groźna bo szalik zawsze mam na czas. chcialem dodać jeszcze że babka tesz plecie szaliki. Razem plecom przy kominku a kot o imieniu Jeremiasz obok nich. To taka ciekawostka z mojego boskiego życia.
 
Ministranty i zespuł hehe kto ich zna? Legendarna grupa hehe... dobre. Legendarna grupa to Modern Toking. A propo tego zespolu. Kiedys zastepowałem Tomasa na scenie bylem jego sobowturem. On wtedy nie mugl byc na koncercie to ja go zastępowalem. Na klasie morzecie sie przekonac wpisując czuły wojtek.
czwartek, 20 marca 2008
Wam tesz radze mieć na boku jakąś żywiołowom lale ktura wam zamąci w glowie nie tylko nogami.

Nogi jak nogi nic specjalnego. Dugie i prostete te nogi niczym deski w płocie mojego sąsiada albo i jeszcze lepiej. Dośc że dugie to jeszcze prosto - kszywe niczym nogi Dody. One sa młode to nie moga być seksowne. Komu sie podobajom te nogi to podobajom. Ale tu ma sie podobac wszystko w dziewczynie a nie tylko nogi. Wszystko morze sie podobać w paniach powyrzej 40-ki! Mądra uroda i charakter i ten styl uwodzenia. One sa seksowne wiem cos o tym. No bo co jest leprze dojrzala cytryna czy zerwana z pola od razu czyli świerza? Gdzie bedzie wiecej sokuw? wiadomo w dojrzalszej cytrynie. To samo jest z truskawkami i starszymi kobietami ale nie warzne. Sam siedze z jednom co ma 40 kilka lat ale wyglada na 25. W dzień miud malina a w nocy ogień! Wam tesz radze mieć na boku jakąś żywiołowom lale ktura wam zamąci w glowie nie tylko nogami. Pewnie wasze połuwki myslą tylko o dziecku a prawdziwy merzczyzna powinien myśleć jak tu miec na boku a nie tylko z jednom być. Cos wam powiem . Karzdy merzczyzna na boku ma jakąś tylko wy o tym nie wiecie drogie panie. Taka nasza natura. Ale wy jako kobiety macie za małe murzdzki żeby sie z kapnąc że my na boku mamy zawsze jakąś sacharyneczke czyli lalke.Nie stety taka prawda. Boli was jusz ta prawda co nie?Takrze reasumując temat. Nogi to nie wszystko.

Wątpie zeby mnie mogła zdobyć. Np. ja pije trunki za ponad 1000 zł.Ponirzej to zlewki. Jak zapraszam do kawiarni jakomś dziewczyne to ja stawiam. No ale co byłoby jak ona miałaby stawiać gdyby mnie zapraszała? Co mam pić siarke za 200 czy 300 zł? Jedynom nadziejom na poprawe chumoru byłoby wtedy to że bym se pomyslał że to morze być program Mamy Cię!Jeśli by sie okazało że to żeczywistość a nie program ten to wtedy takom dziewczyne skreslam bo ją nie stać na leprzy trunek. Jak dana dziewczyna nie morze zagrać na moim poziomie to szukam nastempnom. Dziewczyna musi sie dostosowac do mojego poziomu.Nie musi durzo gadać ze mnom bo wystarczy że ja bym gadał. Mam bajer tzw. nawijke to na pewno by czas płynoł nam. No ale jesli takiej np. nie stać  na cos drorzszego to wybacz krulewno... nie ze mnom te numery czyli żegnaj balu panno lalu.

Ona sie chwali że ją kocha jeden facet. Śmieszna liczba. Ja jakos sie nie chwale że mnie kocha 99% internałtek reszta sie nie przyzna.

Do przyszłych męrzów mających zamiar miec pieknom, szczupłom żone:  Zapewne wiecie o przypadkach gdy piekna zgrabna dziewczyna po slubie zmienia sie dosc szybko w spasionego wieloryba. Wiadomo, ciąrza robi swoje. Merzatka tesz nie dba o siebie bo dla merza nie musi byc jusz atrakcyjna bo jusz ma merza i nie szuka innego co innego jak była wolna wtedy szukała jakiegos rogacza to musiala jakos wygladac. wracając do tematu. Żeby zminimalizowac prawdopodobienstwo, ze tak sie stanie w przypadku waszej zony musicie zwracac uwage nie tylko na aktualny wyglond waszej dziewczyny, bo morze on byc tylko rezultatem starań o wyrwanie jakiejs dobrej "parti" lecz takrze czy dziewczyna nie jest na totalnej diecie czy lubi sport czyli czy po prostu jest szczupła naturalnie a nawet jesli sie odchudza to warzne jest by robiła to przede wszystkim dla siebie dla swojej wlasnej sprawnosci fizycznej, samopoczucia i zdrowia, bo jesli robi to tylko by zwrucić na siebie uwage jakiegos okazałego samca to lepiej omijac takom z daleka. Ja niestety na taką trafiłem kiedyś. Z drobnej kobiety zamienila sie w opasłego kaszalota, po prostu tragedia! Obciach sie z nią gdzie kolwiek pokazać. Wtedy moją ulubionom porą roku był okres jesienno-zimowy kiedy jest ciemno i nie widac z daleka, ze zadaje sie z prosiakiem a kiedy wchodziłem do domu to czułem sie jakbym wchodził do obory widząc tego zwierzaka. Jusz sam nie wiedziałem co mam robić,zamkykałem ją w szafie na miesiąc myślonc że morze troche schudnie ale gdzie tam odrzywiała sie molami hehe, noo..ale smieszne no nie?  Ale nie było to smieszne szczegulnie gdy spotykałem kumpli i sie musiałem wstydzić. Wiec uwarzajcie!!

Czyli  była w ciąrzy jak ma tyle dzieci a co za tym idzie jest aseksualna dla merzczyzny. Po ciąrzy jest jeszcze gożej. wtedy kobieta upodabnia sie do gruszki lub obwodnicy. My wtedy łożymy na dziecko ale szukamy innej o normalnej figurze. moja ksierzniczka nigdy nie bedzie w ciąrzy bo sie ceni. Jest wzietom modelkom i nie morze popsuc se figury. A wy jak chcecie to byćta w ciąrzy ale wtedy zostanom wam gary i podziwianie modelek w TV, wtedy bedzie cierzko wyrzyc od 1 do 1 oj cierzko i to przy jednym dziecku nie muwiąc o dwuch.Takrze jak chcecie to marnujcie se zycie. Zresztom wuzki dziecienne nie są takie drogie co nie?

Tak wygląda rasowa kobieta!A Wy: brak gustu,brak dobrych manier,wygląd byle jaki,makijasz jeszcze z Sylwestra!!WSTYD! Polskie kobiety. Paczcie , paczcie na ten cud swiata jakim jest Britnej.

środa, 19 marca 2008
Dlatego tyle kosztowala bo jest z bajerami tzw. dodatkami.

Jak w wyznaczonym terminie nie bedzie padać to morze sie orzenie, ale jak bedzie padać to raczej nie bo szkoda wlosuw a pod parasolkom nie lubie chodzić. Kupiłem jusz suknie ślubnom mojej ksierzniczce za 40 tys. Dlatego tyle kosztowala bo jest z bajerami tzw. dodatkami. Teraz nie wiem co robić. Pokazać jej tą suknie czy przed slubem pokazać? Jak jej teraz pokarze to potem nie bedzie niespodzianki przed slubem.Nie wiem co robić ale chyba przed ślubem jej pokarze i dam tą suknie.

Tak , tak oni jusz wiedzom ile ludzi oglądało hehe.. niby z kąd? Ja mam 7 tewizoruw ( 42 cale kardy )w domu i to że wtedy bylo włączone na Majewskiego to nie znaczy że to oglądałem z ksierzniczkom. Bo oni liczom że jak jest włączony jego program to zaliczajom. My w tym czasie co leciał Szymon razem byliśmy we wannie a Szymek se leciał bo zapomnieliśmy wyłączyć Tv bo nam sie spieszylo bardzo do tej wanny. Takrze bes ściemy z tą ilościom ogladających. Wy pewnie tesz mieliscie włączonego Szymka a w drugim pokoju zeście dziecko usypiali co nie?

wtorek, 18 marca 2008
Karzdy merzczyzna na boku ma jakąś tylko wy o tym nie wiecie drogie panie.

One sa seksowne wiem cos o tym. Sam siedze z jednom co ma 50 lat ale wyglada na 25. W dzień miud malina a w nocy ogień! Wam tesz radze mieć na boku jakąś żywiołowom lale ktura wam zamąci w glowie. Pewnie wasze połuwki myslą tylko o dziecku a prawdziwy merzczyzna powinien myśleć jak tu miec na boku a nie tylko z jednom być. Cos wam powiem . Karzdy merzczyzna na boku ma jakąś tylko wy o tym nie wiecie drogie panie. Taka nasza natura. Ale wy jako kobiety macie za małe murzdzki żeby sie z kapnąc że my na boku mamy zawsze jakąś sacharyneczke czyli lalke.Nie stety taka prawda. Boli was jusz ta prawda co nie?

A wiecie że ja sie spotykam często z takimi 23- latkami? Oczywiście te spotkania maja pewny cel. Nie chodzi mi o to żeby taką zbajerować bo to dla mnie nie problem. Ja z taką sie umawiam na drinka, kawe a  wczasie spotkania chce jak naj wiecej od niej wyciągnąć szczegułuw o jej matce. Pytam sie jej tak. Twoja mama ile ma lat? twoja mama jaki ma kolor włosuw? ( tu nawet bląd wchodzi w rachube w końcu to rycząca 40-ka ewentualnie będzie! ) czy twoja mama ma kogoś? masz ojca? twoja mama siedzi sama czy z jakimś? Potem jak dana lala mi od powiada na te pytania to muwie. A jak myslisz twoja mama poleciala by na mnie? To niby w rzarcie bym powiedział.Jak jusz wywnioskuje że np ich matka jest zajęta to wychodze niby do WC i jusz nie wracam. Niech se sama płaci rachunek za drinki w zalerzności co było podane na stuł. Jesli dana lala mi muwi że ich mama czuje sie samotnie to ja jusz robie swoje i wpraszam sie na salony do danej lali. Dana lala godzi sie i zaprasza mnie do siebie bo widzi z kim ma doczynienia. A ma z nie byle kim bo z byłym czipendelsem. Potem jusz idzie z gurki. W domu u danej lali poznaje jej mamuske a curke od stawiam na boczne tory a impreza dalej sie kreci. Reasumując temat. Ja wole starsze panie ok 45 lat nisz ich curki. Owoc dojżalszy lepiej smakuje. Np wycisnij cytryne jak jest jeszcze swieżo zerwana a wyciśnij cytryne troche starszom. Gdzie bedzie wiecej sokuw? wiadomo że w tej dojżalszej cytrynie. To samo jest z truskawkami ale nie warzne.Curki pozwalajom tzn ułatwiajom mi w zdobyciu ich mamuśki mimo że one nie wiedzom że mam takiego zawsze plana i je bajeruje że niby z nimi bym chciał być.Nic nie podejrzewajom że to pod stęp. Ogulnie krece z 12 mamuskami ale rzadna o niczym nie wie. Takrze zyc nie umierać. 

poniedziałek, 17 marca 2008
Takrze morzna ubolewac że w Polsce nie ma takich kobiet jak ta.

Dla mnie to nie gwiazdy, to typowe uwodzicieliki. A wiecie jak wygląda TYPOWA POLSKA "UWODZICIELKA"?
W baże prubuje uwieść 3 facetuw:  
-Jeden nie ma karku ale za to jest szefem w fabryce betonu w podwarszawskim mieście.  
-Drugi jerzdzi BMW i ma najnowszy model butuw Nike (jego miesieczna wypłata 4000zł-mamusia mu wypłaca za to że istnieje).  
-Trzeci bajerant (2 lata w więzieniu).  A teraz trochę o dziewczynie: skura koloru kakało, kolczyk w pępku (no co, jest orginalna jak 90% polskich nastolatek), włosy bląd farbowany z ciemnymi pasemkami, tipsy,obowionzkowo rurzowa bluzeczka, spodnie jeansy podwiniente prawie do kolan i magiczne kozaczki, tapeta -1kg wg., makijasz "uliczny". Oczywiście komurka musi być obowionskowo. Zainteresowania: faceci, szypkie samochody, solarium, wakacje spędza nad Bałtykiem sześc godzin lerząc na plarzy a wieczorem popijając Reedsa, raz była nad Możem Śrudziemnym-miała wtedy sponsora. Niedugo ma zamiar kupić sobie modnego psa-Amstaffa. Lubi facetuw przypakowanych (cokolwiek to znaczy;).  Ogląda namientnie Taniec z Gwiazdami, M jak Miłość, Magda M. Lubi jak facet pszeklina, uwielbia piłkę norznom chociasz nie wie o co w niej chodzi,bardzo lubi esmsować (nie warzne z kim). Jej ulubione słowa: koffany, boshe, lol, rulez, cio, jush..  Zachowanie ,,uwodzicielki,, w baże. Picie drinkuw i napojuw przez słomke. Sztuczne usmiechy od czasu do czasu. Udawanie że jest sie w temacie. Co  5m wychodzenie do WC - koniecznie z torepkom. Tam ma własnie wszystkie kosmetyki. Słynne hiihahahahehehe... z karzdego opowiedzianego kawału mimo że kawał nie smieszny. Stara być się inteligientnom. Czeste wychodzenie na powiecze tylko po to żeby odebrac komurke. Po takiej barowej imprezie ,,uwodzicielka,, ma jusz troche promili w tej swojej pustej głuwce. Prosi pierszego leprzego żeby ja pod wiuzł do domu. Rano okazuje sie że wylądowała w łurzku jakiegos dresa kturego imie poznala po przebudzeniu się.
Oto portret polskiej "uwodzicielki":)

Moja sypialnia nigdy nie jest pusta nawet jak ksierzniczki nie ma. Wiadomo o co chodzi. ale stać mnie na to bo uwodze w ciagu sekundy.

Dziecko to dla mnie kula u nogi. Gdybym miał dziecko to koniec impres u mnie. Bo niby z kim bym miał zostawic wtedy dziecko jak poszed bym w tango z moją ksierzniczką? Mieć np 3 dzieci to praktycznie zapaśc sie pod ziemie naj lepiej. Po ciąrzy tesz kobieta staje sie dla nas prawdziwych merzczyzn aseksualna, robi sie gruba niczym obwodnica u nas w mieście. Takrze nie wchodze w to tzn. w dziecko żeby je mieć. Szkoda wtedy mojej ksierzniczki.A było by czego żałować bo jest wziętom modelkom.

Piękna ta Reese Witherspoon. W Polsce nie ma takich. U nas kobieta jusz jak dostanie dowud to za kilka miesiecy rodzi dziecko bo jusz jej niby wolno a wtedy jak urodzi staje sie aseksualna i nie atrakcyjna dla męrzczyzny. Figure typowej gruszki ma wtedy po urodzeniu. Dobrze że ja nie zadaje sie z kobietami w ciąrzy bo to by uraziło moją dume że sie z takimi spotykam. Moja pułka to lekarki i modelki tudziesz stjułardesy bo często latam samolotem w te i we wte to na pokładzie poznaje nie złe sikorki tzw laski. Takrze morzna ubolewac że w Polsce nie ma takich kobiet jak ta Reese.

Figura jest boginią seksu. Ale co wy o tym wiecie? Nie umiecie go smakować, zgłębiać ani przerzywać. Wolicie go na szybko i po ciemku. A męrzatki to jusz pilnujom, żeby zdąrzyć między obiadkiem a serialem i koniecznie przed kolacją. A w nocy to jusz standard. Otłuszczone przewarznie polki są pod tym względem bardzo zacofane. No i za grosz fantazji. A dla mnie to np. jest dziedzina sztuki, kturą czeba dobrze smakować, tak jak wino rocznik 1934. Większość zakompleksionych polek nie ma o tym pojęcia, bo żyją schematem pobudka - dom - obiad - sprzątanie - obiad - seks ( niby  seks) - serial - kolacja - serial i na dobranoc ,,seks,, bo tak czeba. I tak się zestarzejecie. Polotu u was zero. Nie umiecie stwożyć nastroju, nawet w tzw. `trakcie' morzecie gadać o rachunkach albo zakupach. Jedziecie schematem. Nudzicie siebie i swoich partneruw. Asz pewnego dnia pojawia się przypadkiem inny facet z bryką napęd na 4 koła, a w niej magnetofon i składanka szlagierów disco. Oczarowuje was i od razu tracicie kontrolę. Robi z wami wszystko. Potem wracacie skruszone do męrza i biadolicie w duchu jakie macie nudne życie. A to wszystko wasza wina. Bo nastruj powinien być na co dzień. A jak się mąrz dowie, to lądujecie na rozwoduwce. Muwię wam, uczcie się od miszcza czyli ode mnie. Dobry nastruj musi być na co dzień, a nie wtedy, jak się pojawi znajomy z napędem na 4 koła i na chwilę głupiejecie, a potem sumienie was zabija. Ja w tych sprawach jestem ekspertem i niejedno małrzeństwo uratowałem. Tylko ja zawsze radzę - mniej tyjcie i miejcie więcej fantazji. Tak jak Ukrainki. Taki przykład daję. Bo z kączycie albo na rozwoduwce albo zgnuśniejecie na śmierć. Traktujcie te sprawy jako dzieło sztuki.

niedziela, 16 marca 2008
I co zazdrościcie mi że mam taką lale na moich salonach?

A mojej ksierzniczce i tak nie jest poczebna  garderoba. Zawsze po moich salonach chodzi jak ją Bóg stworzył. wystarczy że raz sie ubieże danego dnia i zamieniam ją na nowom lwice. Butuw tesz nie ma bo i tak ją cały czas nosze na rekach to nie musi ich mieć. I co zazdrościcie mi że mam taką lale na moich salonach?

Dziewczyny jak myslicie. Były byście szczęśliwe ze mną? A mam durzo do zaoferowania ale nie powiem co bo nie chce zeby potem nie było niespodzianki.

Moja ksierzniczka i tak ma leprze wymiary ale nie powiem jakie żebyście sie nie ślinili. Powiem tylko że ma 110C, nara.

Te ,,gwiazdy,, typu Pazura muszą mieć sie fajnie. U nich zero nudy. Jak nie występy ( nie mylić z rozstępami u polek ) to jakieś pokazy i czas leci. Ja np wczoraj miałem strasznie nudny dzień. Zwykle pod palam wtedy jakąś kamienicę na przeciwko i mieżę czas strażakom, kiedy przyjadom podpisać listę obecności. Bo zgasić jeszcze nigdy nic nie zdąrzyli. Jak dorosnę to tesz zostanę strarzakiem. Będe co dziennie ratował sąsiadkę z na przeciwka, wynosząc ją bochatersko z płomieni. Ona zwykle ksząta się po domu w samej koszuli i skarpetkach, a często tylko w samym żemyku z kamykiem na ręce, będzie na co popaczeć  jak ją wyniosę taką rozgrzanom i rozpalonom z porzaru! A na mnie się będzie dymił chełm, jak nie zapomnę go ubrać i okulary kturych nigdy nie zdejmuję, chyba, że na noc, a i wtedy wkładam specjalne nocne okulary, żeby lepiej widzieć sny i żeby znaleść rano te dzienne szkła. Muwię wam mam taki słaby wzrok, że bes okularuw nie znalazł bym okularuw! To jak dorosnę. A jak zdziecinnieję to zostanę studętem prawa i administracji, będe mugł wytoczyć proces mojemu kotu za to, że był rudy i przes to wpędzał mnie w kąpleksy! Do dziś mam uraz na punkcie rudych i piegowatych, nie koniecznie kotuw. Że kot nie był piegowaty? Kto go tam wie, morze miał kilka pieguw pod futrem, musiał bym go oszczyc, żeby się o tym przekonać, a na to nie pozwoliło by mi Towarzystwo Opieki Nad Rudymi I Poszkodowanymi Przes Trzęsienia Ziemi.Nie zadzieram z organizacjami nawet z tymi w kturych mało kto płaci składki. Ja płacę regularnie, bo nie zadzieram z nimi.

Dziecko to dla mnie kula u nogi.  Gdybym miał dziecko to koniec impres u mnie. Bo niby z kim bym miał zostawic wtedy dziecko jak poszed bym w tango z moją ksierzniczką? Mieć np 3 dzieci to praktycznie zapaśc sie pod ziemie naj lepiej.

A czemu te gwiazdy nie mają nigdy nad wagi? bo dbajom o siebie. Mam cos dla was.Jeśli zawsze miałeś problem z nad wagą, oto rozwiązanie dla ciebie! Kocia Dieta - Cud pomorze Ci uzyskać smukłom, spręrzystą sylwetkę, jakiej zawsze zazdrościłeś swojemu kotu. Jeśli sprubujesz mojej Diety nie tylko poczujesz się lepiej. Poczujesz się l e p s z y od wszystkich ludzi, kturych znasz.

DZIEŃ PIERWSZY
Śniadanie: Otwurz puszkę drogiego, ekskluzywnego pokarmu dla kotuw. Smak nieistotny, warzne jest natomiast, aby pokarm ów kosztował więcej nisz 5 zł za puszkę. Umieść dwie łyrzki pokarmu na tależu. Zjec jeden kawałek mięska. Rozejrzyj się do okoła z dezaprobatą. Reszte zrzuć na podłogę. Zanim udasz się do innego pokoju, pogap się przez chwilę na ścianę.
Obiad: Cztery źdźbła trawy i jeden ogon jaszczurki. Powyrzsze nie zwłocznie zwymiotuj na najczystszy dywan w mieszkaniu.
Podwieczorek: Złap ćmę i baw się nią, dopuki ledwo zipie. Zjec jedno skrzydełko. Resztę zostaw, niech zdycha.
Kolacja: Skradnij jeden zielony groszek z tależa partnera lub małrzonka. Turlaj groszek po podłodze, dopuki nie wpadnie on pod loduwkę. Skradnij kawałek kurczaka i zjedz połowę - drugą zostaw na kanapie. Wyżuć resztę pokarmu z puszki, kturą otworzyłeś rano.

DZIEŃ DRUGI
Śniadanie: Capnij resztkę kurczaka z kanapy. Zżuć ją na dywan i sprubuj nią w celować pod telewizor. Żuj rug gazety, kturą prubuje czytać twuj partner.
Obiad: Zlokalizuj bochenek świerzego, gorącego francuskiego pieczywa, kture zakupiłeś jako "wkład" w sobotnią prywatkę. Zlisz dokładnie całe te pyszności z wierzchu. Nad gryś chlebek, starając się wyznaczyć jego geometryczny środek.
Podwieczorek: Złap durzego chrząszcza i przynieś go do domu. Pobaw się nim w "cymbergaja" do momentu, gdy zostanie mu około 5% sił witalnych. Potem pozwul mu uciec pod łużko.
Kolacja: Otwurz świerzą puszkę ciemnego kociego pokarmu (zalecane smaki: wołowina, wątrubka). Połknij całość bes urzywania zębuw. Wyjć z kuchni i stań na rogu dywanu w salonie. Szybko zwymiotuj na dywan. Potem wdepnij w chafcik i przespaceruj się przez cały salon, zostawiając wyraźne odciski stup.

DZIEŃ TRZECI
Śniadanie: Wypij kilka łykuw mleka z owsianki partnera, gdy nikt nie paczy. Część mleka pracowicie rozprowadź na naj blirzszej politurowanej powierzchni.
Obiad: Złap niewielkiego ptaszka i przywlecz do domu. Pobaw się nim w swoim wyściełanym kojcu. Doprować ptaka do stanu, w kturym jest powarznie uszkodzony, lecz jeszcze żywy, i zostaw - niech się inni pomartwiom.
Kolacja: Wymiałcz i wybłagaj odrobinę loduw lub śmietanki we własnej miseczce. Poliż toto trzy razy i wywruć zawartość miski na podłogę.

DZIEŃ OSTATNI
Śniadanie: Zjec 6 robakuw (gatunek nieistotny), pozostawiając nogi, skrzydła i antenki na posadzce łazienkowej. Wypij całą miseczkę wody. Zwymiotuj wodom i robakami na poduszkę partnera.
Obiad: Z kubła na śmieci wyciągnij wczorajsze fragmenty kurczaka z całodobowej budki. Kilkakrotnie rozwlecz skurę po całej podłodze. Nadgryś trochę w kącie i pozostaw.
Kolacja: Kolejna puszka wykwintnego pokarmu - dowolny rodzaj, byle w sosie. Zlisz sos i pozostaw mięsko, asz wyschnie i sczernieje.
Deser na dobranoc: Zrub sobie ucztę z mruwek faraona, kture przyszły "zaopiekować się" wyschniętą zawartościom twojej miseczki.
To jesst dieta cud. Sprawdzone!Zastosujecie ją to bedziecie mieć figure Dody a wtedy Holiłud staje dla was otworem. Marzecie wtedy tesz zostac gwiazdom. A od czego moja ksierzniczka ma taką figure jaką ma? Tylko od tej diety. 

 

sobota, 15 marca 2008
Takrze pomażyć se morzecie o takim.

Np. mojego porsze 811 nie ma na salonach a wiecie ile on kosztuje? Na zlewozmywaku w Irlandi byście musieli pracować na niego ok 35 lat.On kosztuje 650 tys! Takrze pomażyć se morzecie o takim.

A czemu ona ma taki zgrys krzywy? No raczej nie dał bym sie jej zagryść w nocy. Dygant ma to samo. Ta sama japka.

A mną oczarowane są wszystkie kobiety nawet  blądynki nie wspominając o okularnicach kture bardzo lubie. Okularnice są bardzo zajefajne. Ale gdyby nie muj uśmiech uwodzicielski to morze by nie leciały one tak na mnie.

A ktura by chciała sie ze mną orzenic a potem dostac rozwud na dobrych warunkach? Jusz tak 25 kobiet z korzystało i są zadowolone, teraz nie muszom robić przez kilka naście lat.

Chcialem se kiedyś poznać podobnom do tej Figury (wiadomo że o te ,,sabrinki,, mi chodziło)ale
nie udalo sie bo mało takich chodziło po deptaku. Weszłem ( Weszłem czy wszedłem? bo nie chce zrobić błędu) na fotki peel a tam asz sie roiło od takich. No ale był problem zebym se taką wychaczył bo przy karzdej pisalo że uwielbia seks! Mnie to przeraziło. Tak od razu? Ja jestem roman tyk i chce troche pogawedzic a nie jakies pierdoły. Było kilka co tylko szukały bratniej duszy ale one znowu pisały ze seks ich wcale nie interesuje. Tak se mysle, wcale? Tesz od padły w pierszej rundzie. Inne znowu miały dzieci to te jusz wogule nie wchodziły w gre. Znalazlem wreszcie podobnom do to tej Waloch niby nie palila, nie miała dzieci. Miala 42 lata. Czyli wiek miodowy. Ale spokojnie. Wyglądala na 25. Na imie miała Kornela. Spotkaliśmy sie u niej w willi. Muwila, że nie ma dzieci. Po dłuszszej gadce okazało się że ma męrza na zlewozmywaku w Irlandi ale muwiła że z nim nie siedzi. Se mysle jak ma z nim siedzieć jak ja teraz z nią siedze i drinkuje? Cos bajeruje pomyslałem. Gdy pażyła kawe pomyslałem se że czeba znowu od wiedzić fotki peel i znaleśc se panne. Ale przekonała mnie... w nocy że męrza nima... nima... Byłem z nią 6 miesiecy! siedziałem z nią do czasu asz na fotkach  pojawiły sie nowe bajerantki te kture na dzien dobry muwią że nie maja dzieci ani męrza. No i poznałem nową! Spotkaliśmy się!Dopiero w trakcie gry  rozkleiła się i to nie koniecznie w szachy. Wtedy muwi że niby dziecko ma ale u dziadkuw siedzi a męrza że niby nie ma. Se myśle, zaraz, zaraz. Jak nie ma męrza jak dziecko jest u dziadkuw?To co same z kapusty wyszło to dziecko? se pomyślałem. A morze prawa rodzicielskie zabrane dlatego u dziadkuw siedzi?Po takich gadkach jak przychodze do domu to wchodze od razu na fotki peel i jade z tym koksem asz do skutku. Aie nie bede opisywał karzdą ( baje- rantke) po kolei bo szkoda czasu bo niby co was to obchodzi? Ale powiem wam tak na zakączenie że teraz ( no nie teraz ) siedze w pokojach z kamerkami. Wtedy jak z danom lalom gawędze to widze po oczach czy mnie bajeruje czy nie. Jesli jest tzw. czysta ( nie mylic z wudką)to przyjerzdzam do niej na wielbłądzie! tak, tak na wielbłądzie. Ałtem jusz takiego wrarzenia nie zrobisz a wielbłądem jak podjedziesz to dana lala se mysli że ze mnie musi być niezły ABEL z poczuciem chumoru i jej to pasi. Z kąd mam wielbłąda? Dziadek miał kiedyś cyrk a w nim wielbłądy. Jednego se zostawił na tzw. zarywanie panienek. Takrze reasumując. Cierzko se znaleśc taką lale jaką jest Figura.

To by sie zgadzało. Moja ksierzniczka szczegulnie robi za dwuch ale w nocy. Z tego powodu jestem dumny bo ze mnie tesz nie zły ,,pracocholik,,

piątek, 14 marca 2008
Czemu blądynki nie mają powodzenia u męrzczyzn.

A ja prawdopodobnie spedze wielkanoc w takich pejzażach. Jade jusz nie dugo w podobne rejony i co ciekawe nie z moją ksierzniczka tylko z jej kolerzanką. Wiem że mi jusz zazdroscicie ale takie jest zycie uwodziciela. Wy po kościułku pewno do babci lub tesciowej pujdziecie co nie? My znowu na narty mimo że do koscioła nie pujdziemy.

Ile dziennie siedzicie w internecie? Ja gura godzina. Wchodze na czat i łowie laske, potem umawiamy sie i spotykamy. To wszystko zajmuje mi gura godzine, a jak jest u was?

Mam go od 3 tygodni! Zawsze to leprze nisz beemka, ktura kojaży się z człowiekiem bes szyji. A wiecie jakie ma wyposarzenie taka beemka? Drzwi od kierowcy maja być przeźroczyste, aby widać było CAŁY dres. Ma być tak wąski, aby przes obydwa okna morzna było wyciągnąć łokcie
Producent dodaje w ramach promocji rękawicę magnetyczną, aby przy prędkości 140 km/h morzna było czymać rękę na dachu.
W zmodernizowanej wersji będzie jeszcze miał:
perukę bląd pod czepioną do dachu jerzeli pasarzerka ma inny kolor włosuw
na przedniej szybie lampę kwarcowom zamiast solarium
otwory w podłodze aby morzna schować obcasy wyrzsze nisz 20 cm  
megafon, żeby lepiej niosło dicho  
szyby kulo odporne, żeby nie popękały od megafonu
zestaw kamer wideo, żeby cos widzieć wszak ma 100% przyciemniona przednią szybę  
srebrny wieszaczek na zloty łańcuch
opony ze skury a nie zwykle gumiaki
złote felgi nabijane ćwiekami
zdejmowane lusterko wsteczne, żeby muc wymieżyć ruwne działki koki,
ałtomatycznie wysuwany bejsbol z napisem: Shazza moja milość
golarkę do szlifowania łysej pały
schowek na szaliki, w zalerzności od tego gdzie się wybiera po imprezować
spręrzyna pod pedałem gazu, żeby pogrzać a i przypakować w nogi.
Takrze jak bedziecie wybierac ałto jakies to nie wybierajcie beemki bo sie ośmieszycie.

Dobrze że koniec tego serialu. I tak seriale ogladajom tylko ludzie po podstawuwce i zawodowce. W zwiąsku z tym mam pytanie. Czy nie wyrzarło wam jeszcze muzgu od oglądania tych seriali?

Czemu blądynki nie mają powodzenia u męrzczyzn a brunetki mają? Wie ktoś?

Byłem kiedys w pewnym miejscu gdzie kobiety są bogate  i spotkała mnie taka oto przygoda. Pod chodzom do mnie 3 kobiety oczy wiście w diamentach całe i muwią mi tak - chcesz zarobić 1 mln dol? A ja muwie że chce. To wiecie co mi powiedziały? że musze byc ich męrzem tzn że bym miał 3 żony. U nich tak jest że morzna miec tyle. Miał bym być tylko przes rok ich męrzem a potem baju, baju i mam byc w innym raju. Potem sie dowiedzialem że one chciały adoptować dziecko a bes merza ani rusz. Nie zgodzilem sie na takie coś bo se pomyslalem że to prima aprilis. Na nast dzien widze jak te kobiety idą na swojom posiadłośc z jakims jeleniem ktury kupił sie na ich propozycje. Takrze jak widzicie dla mnie pieniadze nie są naj warzniejsze liczy sie chonor. A chonor mam bo od muwiłem im. Wy pewnie byście sie zgodzili co nie? Lepiej tak nisz robić na zlewozmywaku w Dub - linie co nie?

czwartek, 13 marca 2008
Są kobiety i kobietony.

Macie sętyment do swojego pierwszego ałta albo pojazdu?Ja mam. To była zwykła furmanka z koniami. Dyszel cały w hromie, a na końcu aerodynamiczna szpica. Pozłacane homonta dla dwuch koniuw. Na kołach alófelgi i opony 170x130x90. Na plandece wymalowany z jednej strony Lewiatan a drugiej Behemot, czyli dwa smoki. Konstrókcja obnirzona, by wuz miał linię sportową, mimo, że z dziatkiem woziliśmy nim mleko po wsiach. Boksy na kanki były z błyszczącego aluminium. Lejce były sterowane komputerowo, takrze furman nie miał nic do roboty. GPS monitował drogę i ałtomatycznie wydawał komędy typu: hetta, nazat, wjo, prrr! Na wszelki wypadek furmanka miała pod pod woziem zainstalowanom lufę, bo gdyby na przykład dziadka w polu zastała wojna to co? Ale wojny nie było, to woziliśmy mleko. O piątej rano dziadek zawsze doił krowy, a ja czyściłem akcesoria pastom polerskom. Kiedyś jechaliśmy z mlekiem do sąsiedniej wsi. Było około szustej rano. Lato i jusz robił się gorąc. Dwuch studętów wraca z dyskoteki i zatrzymuje nas na stopa. Dziadek przychamował konie z piskiem opon 170x130x90 i muwi: wsiadejta. Oni byli bardzo wdzienczni, bo jeszcze mieli 5 kaem z buta. No to otworzyli puł litra. My z dziadkiem tacy zaspani, to po jednej szklance usneliśmy. I oni wtedy przejęli lejce. GPS zgłupiał a komputer wywiuzł ich do lasu. Oba konie w szoku! Coś nacisnęli nie tak i lufa się wysunęła. Dobrze, że odłamkowy nie wypalił. Ja się w tym lesie obudziłem i na szczęscie zawróciliśmy do wsi, ale tam znowu mi polali i znowu my posnęli z tym dziadkiem. Obudziliśmy się w jakimś mieście na osiedlu. Nasz wuz zaparkowany miedzy dwoma merolami. Ja pacze na zegarek, mleko nierozwiezione a tu jusz 10-ta wybija. Po studętach ani śladu, tylko butelke zostawili. Budze dziadka i muwie, ze wiocha wyszła, bo tu jusz 10-ta, mleko kwasnieje w upale,a  my w mieście. I muwię: dziadek co jest? A dziadek muwi: nie przejmuj się, odpalaj konie, jak jusz my są w mieście, to jedziemy rwać dziewuchy. I wiecie ile na ten chrom wyrwaliśmy lasek? Nie powiem co dziadek wyprawiał, bo obiecałem, ze babce nie powiem, ale miał pałera wtedy jakby miał ze 20 lat. Ech, to były czasy. Potem dziadek sprzedał tą fure i w nocy uciekł od babki. Teraz szaleje gdzieś nad morzem z 40-tkami. Czyli jak jego wnuczek. Szkoda fury. Szkoda tesz koni, bo je dziadek rospił i szypko kojtły. Teraz człowiek jeździ porszakami, alfami, ale jednak się łeska kręci jak pomyśleć o dziadkowej furmance hromowanej.

Podobna do niej ( do tej Madonny ) piosenkarka była kiedyś moją dziewczynom.Ale się nie orzeniliśmy, bo się bałem że mi zabierze puł majątku. Aktoreczki, piosenkareczki są bardzo chytre. Pewnie chcecie wiedzieć jak się podrywa takie super atrakcyjne niewiasty. To proste, czeba nie zwracać na nie uwagi, udawać obojętnego i na dystans, to po czasie same przylecom. Taki facet, co na dzień dobry się klei i przymila, to ma szanse wygrać bitwe ale nigdy nie wygra wojny. Ja pracuje z 49 atrakcyjnymi kobietami, widzimy się co dzień i ja codziennie udaje, że nie zwracam uwagi. To one robiom wszystko, by moją uwagę zwrucić. Ścigają się jedna przez drugom. Przymilajom się jak mogą. Hipsy i mentosy mi przynoszą. A ja nic! Nawet nie drgne. Dzięki tej metodzie moja pułka to lekarki, piosenkarki, aktorki i biznesmenki.  Atrakcyjne są dziennikarki. Za to lubie pielęgniarki, nauczycielki, bibliotekarki i policjantki. Ostatnio lubie użędniczki, tylko że mają troche za durze biodra od siedzenia w kszesłach.  Stjułardesy są za bardzo wychuhane a prawniczki za agresywne. Znowu hostessy są sztuczne i młodociane. Dobry towarek siada tesz czasami w kioskach i w sklepach papierniczych. W bankach , na cepeenach rużnie, ale morzna trafić na dobre, ba, bardzo dobre rzniwo. A - bym zapomniał o kelnerkach, to cuda kobiecej urody, pod warunkiem, że nie są na przedemerytalnym. Na bazarach dominujom miseczki 180C (noł koments), a w marketach są za bardzo wżaskliwe i pyskate. Moja delikatna dusza nie lubi tego. O listonoszkach się nie wypowiadam, rzeby ich nie obrarzać. Ale na karzdom metoda jest ta sama - czymać dystans. Wyczymasz ją miesiąc wyposzczonom i sama przyleci. Zakład?

Taką jak Jablczyńska to tylko szukać w realu a nie na czatach. Jerzeli jesteś na tyle zdesperowany by szukać "wielkiej miłości" w internecie to zapoznaj się z ponirzszymi objaśnieniami weterana randek internetowych czyli mnie. Na podstawie własnych, wielo krotnych doświadczeń demaskuje on co tak naprawdę kryje się pod milusimi a wręcz bajkowymi opisami kobiet, kture zamieszczajom swoje anonse w rużnych serwisach randkowych.

Wrażliwa - płacze z byle powodu, robi sceny żeby ktoś zauwarzył jaka jest wrarzliwa, zwykle rozwodzi się o filmach albo wierszach dowodząc niezbicie, że wogule nie zakumała o co chodziło

Zwariowana - Zwykle po pijaku robi z siebie idiotkę.

Szalona - jeśli nie robi z siebie idiotki po pijaku to z pewnościom w jednej minucie potrafi się cieszyć nie wiadomo czym a w drugiej płakać i robić ci sceny.

Coolowa - Czyta za durzo pism w stylu Brawo Girl - jej intelekt na poziomie 6-latki

Tajemnicza - sama nigdy nie wie o co jej chodzi, na proste pytania odpowiada `Nie wiem'

Sympatyczna - pyzowata dziewczynka z oczami tęskniącymi za rozumem. Łatwo ją namówić na coś wiecej nisz kawa.

Lubi dobre imprezy - z reguły na takie nie chodzi lub chodzi jej o seks w łazience na imprezie. Puszczalska albo pod pierająca ściany na imprezach. Z reguły to pierwsze

Lubi się dobrze bawić - z reguły na takie nie chodzi lub chodzi jej o seks w łazience na imprezie. Puszczalska albo podpierająca ściany na imprezach. Z reguły to drugie.

Romantyczna - stanie w deszczu i gapienie sie na zachud słońca uważa za romantyzm. Małomuwna i nudna. Krępującą ciszę uwarza za romantycznom chwilę.

Atrakcyjna -  tylko po sześciopaku jasnych mocnych

Szuka przystojnego -   skura fura i komura

Tolerancyjna - zrobi i tobie i twojemu najlepszemu przyjacielowi

Uczuciowa - Płacze bo nie chciałeś z nią zatańczyć na imieninach.

Takrze uwarzajcie na te niki bo łatwo sie w robicie nie tylko w dziecko.

Mieć jedno dziecko to jusz zmartwienie. Gdybym miał 2 dzieci to musiał bym zmienic pieprzniczki na innom bo wtedy po tych urodzeniach kobieta staje sie aseksualna. Poszed bym wtedy do innej a dzieci mnie by nie interesowały. Miec 3 dzieci to jusz tragedia. Wtedy jak naj dalej od żony i dzieci. Naj lepiej sie wtedy zaszyc gdzies na Ibizie i zabawiać sie z jakimis azjatkami. Reasumując temat. Masz 3 dzieci jesteś wtedy chorym człowiekiem nie wspominając o figuże tej kobiety co urodziła te dzieci. Jednym słowem wspułczuć. Ja dziecko bede miał dopiero jak bede miał ok 60 lat. Do tego czasu zabawy i jeszcze raz zabawy i to nie koniecznie z moją ksierzniczką. A gdybym miał teraz chociasz 1 dziecko to o tańcach, chulankach zapomnieć bo wtedy dziecko by przeszkadzało. Wy zamiast bawić sie gdzieś na Hawajach to sie bawicie przy pieluchach lub w piaskownicy z dzieckiem co nie? Tesz fajnie.

Naj ładniejsza polka ta Urbańska! I to nie prawda, że obrarzam kobiety! Ja tylko wykładam, czego się mają wyszczegać. A wy zaś piszecie, że obrarzam. Dla mnie kobiety są bustwem, solą w oku tej ziemi, zjawiskami, cudami natury i takie tam. Skoro Rydzyk nie obraził prezydentowej to ja tesz nie obraziłem rzadnej kobiety. Ale wieszcie mi. Są kobiety i kobietony. Jak widzę na ulicy taką co je hamburgera albo frytki albo rzuje gume, albo klnie albo jara kjepa, to się pytam: to kobiety majom być? A gdzie wasza subtelność, czar, ciepełko? Czy wy dąrzycie do modelu kobiety doskonałej? Albo kobieta w glanach. Dejta spokuj. A wczoraj widziałem jednom nastolatke w moro, to mi szczenka opadła i ręce opadły i jeszcze nie powiem co opadło. No wiecie co?! I jak morzna czcić potem takom w glanach i jeszcze z kjepem w ustach. Teraz jest trent na równouprawnienie, że niby jesteście silne i wyzwolone. To się nie dziwcie, że ja czuły Wojtek, czyli człowiek, ktury naturę kobiecą zna od pod szewki i na kobietach zęby zjadł, że ja się buntuje. To jusz niekturzy faceci są bardziej kobiecy. Biedroń jest bardziej kobiecy. Eee szkoda gadać.

środa, 12 marca 2008
Zobaczcie jaki ona ma dekolt a jaki wy.

Nie mam go! Nie jerzdze ałdicami i beemkami. Ałtami tymi jerzdzą ludzie z niskiej pułki. Ja jako urodziwy biznesmen worze się leprzymi ałtami. Zresztom powiem wam że i tak wiecej czasu spedzam na tylnym siedzeniu i to nie koniecznie sam nisz przy kierownicy. Nie od dzis muwia na mnie uwodziciel kierownicy ałto stopowiczki wiedzom o co chodzi ale nie warzne.

Jest to chyba naj ładniejsza polka. Nie to co ta męska Doda. Moja ksierzniczka jest do niej podobna tylko z tym że moja NANSI ma wiekszy dekolt bo 110 C. Ale nogi ma takie same dugie.Ostatnio mi powiedziała że se chce powiekszyc dekolt. Ja jej muwie - a po co i tak masz dobry? A ona muwi że chce sie przypodobnic do Pameli Anderson. A ja muwie - a chcesz żeby ci na deptaku tzw. deseczki zazdrościły? Ona muwi że niech zazdrosdzczom i musi se zrobić 120 C. Jak chce to niech se zrobi. Ale nie warzne. Ostatnio jak był ten cyrk to ja bylem w studiu tam. Udalo mi sie pogadac z tą Popielewicz. Mało tego. Wypiliśmy w studyjnej kawiarence kawe razem. Rozmawialiśmy tak ok 2 godz. zrobiłem na niej wrarzenie przynajmniej tak ludzie ćwierkajom. Wymieniliśmy sie meilami. Co sie okazało. Dzisiaj otwieram poczte a tu meil od niej! Podała szczeguły gdzie mamy sie spotkac nast razem podała tesz swuj nr komurki. Jak przeczytalem dzisiaj ten tytuł artykułu to pomyslalem że sie zdecydowała chyba być ze mną jak Mroczka odstawiła na boczne tory. Takrze jestem pewny że jak bym nie był tam w studiu to dzisiaj by nie pisali że Mroczka zamiata a bedzie morze ze mną. Zobaczymy. Czas pokarze co bedzie.

 

A ja ostatnio sasiadke doprowadziłem do 19 apogeum.Wiadomo o co chodzi Jest ktoś leprzy?
 
A idealne ałto dla polki przecietnej? Morze TIR pod ,,urode,,?
 
Karzda krutka grzywka u dziewczyny jest aseksualna. dlatego z takimi dziewczynami chodzom tylko tzw. dresy z beemki. Sami nie maja włosuw to ich dziewczyna tesz morze mieć paskudne włosy. a wiecie czym sie rurzni taka para? Tym że dziewczyna ma szyje a jej men - dres nie ma.
 
Dziewczyny w dzisiejszych czasach nie mają za grosz wstydu. Taki przykład. Ide wczoraj deptakiem , dopadajom mnie 2 sikoreczki ( laski ) i jedna muwi. Rozbierze sie? a my se zrobimy fotke komurkom? Zgodzi się?nie muwią zgodzisz sie bo nie wiedzom kim jestem dziewczynom czy chlopakiem. Jestem podobny do dziewczyny ładnej i jednocześnie do foto - modela to same nie wiedzom jak do mnie muwic to muwią nijako. Wracając do tematu. Ja muwie - ale na deptaku nie bede palił wariata morze u mnie na chacie te zdjęcia? w sumie nie zgodziły sie bo nie wiedziały z kim mają do czynienia czy z girls czy z menem. Takrze jeśli chodzi o rozbieranki to mam na deptaku takie czasami propozycje od licealistek i nie tylko. stu-DENTKI tesz sie znajdom co proponujom mi zrobic zdjecie takie.
 
Znowu ten smieszny facio z tą kwadratowom głową hehe... gdybym tak wygladał to na deptaku bym sie nie pokazał.
 
Ja z podobnom do Madonny chodziłem nim poznałem ksierzniczke moją. Ale jusz po kilku miesiacach ją żucilem bo mi chrapała w nocy. Potem wiem że przes kilka miesiecy byłem sam. To byly dla mnie naj trudniejsze chwile. Mysle se tak- jesień idzie a ja sam? Jak tu przetrwać te dugie wieczory tak se pomyślałem. W Polsce trudno bylo se znaleśc jakąś normalnom kobiete. Jak nie palila to była chytra na kase, jak miala urode to byla madra inaczej, jak byla od powiednia to znowu była blądynkom i tak w koło macieja. Pamietam że miałem wtedy występy czipendelowskie na Ukrainie dokładnie w Odessie. Tam se wypaczalem niezłom sikorke. Wlaściwie to ona mnie wypaczała bo mi akurat na tym pokazie naj bardziej swiecilo sie ciało byłem specjalnie na oliwiony niczym kulturysta przed pokazem. Wtedy sie naj bardziej żucałem w oczy taki na oliwiony. Teraz se tak mysle że gdyby braklo olejku ( a moglo braknąć bo ostatni flakonik wziąłem) do smarowania to chyba ona by mnie nie wychaczyła. Takrze dziekuje tym co wyprodukowali ten olejek bo bes niego chyba musialbym sam siedziec w te wieczory czyli tak jak wy.
Zobaczcie ile Doda ma dzieci, a ile wy! Ona nie ma dzieci bo jest mądrzejsza od was. Zobaczcie jaką ona ma figure a jaką wy. Zobaczcie jaki ona ma dekolt a jaki wy. Wymieniac dalej? Ona po stawiła na kariere i rozwuj a wy na rodzenie dzieci i pranie pieluch. Nic tak nie zabija rozwoju kobiety i jej urody jak urodzenie dziecka. Młodziutkie mamuśki z wuzkami to rzałosny obraz. Bo te mamuśki to kobiety proste, przegrane i bez wdzieku. Interesujom się tylko tymi dziećmi, jakby cały inny świat przestał nagle istnieć. Logujom sie na klasie i chwalom sie nimi jak by bylo czym.Wartość fizyczna i intelektualna kobiety spada wraz z karzdym urodzonym dzieckiem. Jak ktoś ma 22 lata i dwujke dzieci, to jusz muwimy o patologi i zeslamseniu. Besdzietna 30-tka to klasa, uroda, figura, kożystanie z życia i kolejne suksecy. 30-latka z trujkom dzieci to jusz figura ogra, zepsute ciało, brak obycia i marna wiedza ogulna. Wolna kobieta pachnie Szanel nr 5, dzieciata pachnie płynem do prania pieluch. Wolna zna jezyki i zwiedza świat, a mamuśka ruwieśnica gotuje tylko kaszke. Wolna ma życie przed sobą a mamuśka naj lepsze lata za sobą. Ustawcie obok siebie dwie 30-tki: wolną i taką z dwujką dzieci. Bedą wyglądać jak matka z curką. Takrze przemyślcie nad waszym życiem. A co do loduw to moja ksierzniczka robi leprze LODY bo była kiedys cukierniczkom.
poniedziałek, 10 marca 2008
W Polsce trudno bylo se znaleśc jakąś normalnom kobiete.

Chcialem se kiedyś poznać podobnom do tej K. Minok ale nie udało sie bo mało takich chodziło po deptaku. Weszłem ( Weszłem czy wszedłem? bo nie chce zrobić błędu) na fotki peel a tam asz sie roiło od takich. No ale był problem zebym se taką wychaczył bo przy karzdej pisalo że uwielbia seks! Mnie to przeraziło. Tak od razu? Ja jestem roman tyk i chce troche pogawedzic a nie jakies pierdoły. Było kilka co tylko szukały bratniej duszy ale one znowu pisały ze seks ich wcale nie interesuje. Tak se mysle, wcale? Tesz od padły w pierszej rundzie. Inne znowu miały dzieci to te jusz wogule nie wchodziły w gre. Znalazlem wreszcie podobnom do to tej K. Minok niby nie palila, nie miała dzieci. Miala 42 lata. Czyli wiek miodowy. Ale spokojnie. Wyglądala na 25. Na imie miała Kornela. Spotkaliśmy sie u niej w willi. Muwila, że nie ma dzieci. Po dłuszszej gadce okazało się że ma męrza na zlewozmywaku w Irlandi ale muwiła że z nim nie siedzi. Se mysle jak ma z nim siedzieć jak ja teraz z nią siedze i drinkuje? Cos bajeruje pomyslałem. Gdy pażyła kawe pomyslałem se że czeba znowu od wiedzić fotki peel i znaleśc se panne. Ale przekonała mnie... w nocy że męrza nima... nima... Byłem z nią 6 miesiecy! siedziałem z nią do czasu asz na fotkach  pojawiły sie nowe bajerantki te kture na dzien dobry muwią że nie maja dzieci ani męrza. No i poznałem nową! Spotkaliśmy się!Dopiero w trakcie gry  rozkleiła się i to nie koniecznie w szachy. Wtedy muwi że niby dziecko ma ale u dziadkuw siedzi a męrza że niby nie ma. Se myśle, zaraz, zaraz. Jak nie ma męrza jak dziecko jest u dziadkuw?To co same z kapusty wyszło to dziecko? se pomyślałem. A morze prawa rodzicielskie zabrane dlatego u dziadkuw siedzi?Po takich gadkach jak przychodze do domu to wchodze od razu na fotki peel i jade z tym koksem asz do skutku. Aie nie bede opisywał karzdą ( baje- rantke) po kolei bo szkoda czasu bo niby co was to obchodzi? Ale powiem wam tak na zakączenie że teraz ( no nie teraz ) siedze w pokojach z kamerkami. Wtedy jak z danom lalom gawędze to widze po oczach czy mnie bajeruje czy nie. Jesli jest tzw. czysta ( nie mylic z wudką)to przyjerzdzam do niej na kucyku! tak, tak na kucyku. Ałtem jusz takiego wrarzenia nie zrobisz a kucykiem jak podjedziesz to dana lala se mysli że ze mnie musi być niezły ABEL z poczuciem chumoru i jej to pasi. Takrze reasumując. cierzko se znaleśc taką lale jaką jest K. Minok.

Jak sie spotykam z dziewczynami na tylnym siedzeniu mojego porsze 811 to one mi muwia zawsze że chciały by sprawdzić moją forme. Co mają na myśli? O co im chodzi?

Tylko Czak Noris wie kim jestem. Reszta to domysły.

Mam go od 3 tygodni! Dorobiłem se przy nim piorunochron. Teraz karzda buża jest mi obca. Moge teraz nim jerzdzic po wodzie a i tak mnie nie kopnie. Ostatnio go docieralem na podwurku mojego dziatka. Babka tesz była zachwycona widząc jak koła szybko sie obracajom. Dziadek troche mnie nawyzywał bo zrobiłem taki kurz na podwurku jak melałem że kury nie umiały trafić do kurnika nie muwiąc o ślepych kaczkach. Sąsiadke tesz musiałem przeprosic bo jej zakurzyłem całe okno. Ona sie tym nie przejeła. Wiecie co powiedziała mi? Ja bede myła te okna teraz a ty czekaj pod oknem, gdybym wypadła to mnie złapiesz. Se mysle nie ma sprawy. Jak stanąłem pod jej oknem to od razy z wrarzenia wypadła. Potem na tylnym siedzeniu mojego cacka powiedziała mi że jeszcze takiego bruneta nie widziała dlatego wypadła, potem mi dziękowała nawet że jej zakurzyłem te okna. Ale nie warzne. Wracając do moich wyczynuw na podwurku. W pewnym momęcie stanąlem na 2- uch kołach tylnich . Jak to zobaczył koń sąsiada to tesz od razu na 2 nogi stanął. Se pomyslalem że koń morze z cyrku. Potem w pewnym momęci otoczył mnie wianuszek dzieciakuw takich jak wy. Karzdy chcial poczuc jeszcze swierzą farbe na mojej furmance. Za krutko go mam żeby cos jeszcze o nim powiedzieć na razie jest on na docieraniu. Jak bedziecie miec kiedys takiego ( chyba we śnie ) to docierajcie go gdzieś na jakiejś ulicy bo kury tesz muszoa spac a jak zrobicie dym w postaci kurzu to te kury nie wstaną na czas i rano wam nie zniosom jajka. A co bedziecie jeśc przed pujsciem do szkoły? Ogulnie polecam go na te piorunochrony .

A wy gdy byście mnie zobaczyły to tesz byście oszalały na moim punkcie. Brunet niebieskie oczy 185 cm, budowa Adonisa. Wymieniać dalej?

A moja ksierzniczka - lwica tesz pokazuje pazury, szczegulnie w nocy jak niby śpimy.

Wiecie jaka jest rużnica miedzy mnom a nim? On jest bestiom w klubie nocnym a ja jestem bestiom w łużku. Dziewczyny wiedzom o co chodzi.

A ja robie kariere jak ide deptakiem z od piętą koszulom. Wtedy dziewczyny piszczom na muj widok niczym moje porsze 811 jak dopinam 250 kaem na godz. na widok mojego torsu mdlejom a ja je potem ratuje metodom usta - usta. Pracowałem kiedys w pogotowiu i wiem jak sie to robi. Okazuje sie potem że one niby specjalnie mdlejom bo chcą żebym je ocucił tą metodom. Dziewczyny to spryciary wiedzom jak mnie podejśc żeby im pasiło. Ja na te ustepstwa ide bo taki muj uwodzicielski zawud.

Ja z podobnom do Madonny chodziłem nim poznałem ksierzniczke moją. Ale jusz po kilku miesiacach ją żucilem bo mi chrapała w nocy. Potem wiem że przes kilka miesiecy byłem sam. To byly dla mnie naj trudniejsze chwile. Mysle se tak- jesień idzie a ja sam? Jak tu przetrwać te dugie wieczory tak se pomyślałem. W Polsce trudno bylo se znaleśc jakąś normalnom kobiete. Jak nie palila to była chytra na kase, jak miala urode to byla madra inaczej, jak byla od powiednia to znowu była blądynkom i tak w koło macieja. Pamietam że miałem wtedy występy czipendelowskie na Ukrainie dokładnie w Odessie. Tam se wypaczalem niezłom sikorke. Wlaściwie to ona mnie wypaczała bo mi akurat na tym pokazie naj bardziej swiecilo sie ciało byłem specjalnie na oliwiony niczym kulturysta przed pokazem. Wtedy sie naj bardziej żucałem w oczy taki na oliwiony. Teraz se tak mysle że gdyby braklo olejku ( a moglo braknąć bo ostatni flakonik wziąłem) do smarowania to chyba ona by mnie nie wychaczyła. Takrze dziekuje tym co wyprodukowali ten olejek bo bes niego chyba musialbym sam siedziec w te wieczory czyli tak jak wy.

niedziela, 09 marca 2008
A ktura by sie chciała zblirzyć do mnie?

A ja jestem z zamiłowania foto grafikiem i czasami chodze po deptaku i robie zdjecia pieknym brunetką. Dzisiaj bede jerzdził po ruznych miastach i robił własnie takie zdjecia, morze kturąś zwas z foto grafuje?A zdjecie wyjdzie super bo bede to robił aparatem za 25 tys. A jak jakas bląd siano bedzie se chciało zrobić np. ze mna zdjecie to wiecie co powiem? Powiem tak. Te, blądi ty to morzesz mi jedynie klisze wywołać. Dobre?

Aktorki są sexi ( pacz na Aniston ) ale sa sexowniejsze zawody.Na przykład sklepowa na moim osiedlu. Pyta co dzień, co jeszcze mogę ci dać? Umie skubana zrobić nastruj tak pomyślałem.Na to ja od powiadam: to daj pani jeszcze karme dla kotuw.Jak biore tą karme to asz mi się rece częsom. Potem sam ją musze jeść bo nie mam kota. Albo moja lekarka. Wchodze z bulem gardła, a ona - rozbiesz się -  takim ściszonym głosem. I jusz mi od pina guziki. Przes nią nigdy nie wylecze tego gardła, bo musze wiać puki jeszcze mam coś na sobie. I ona tesz. Wtedy bes recepty ide do apteki, a aptekarka do mnie: ale pana to ja obsłurze bes kolejki bo widze że pan jest chory.  A jak to, ja pytam, przeciesz apteka  do 21 czynna to zdąrze kupić no bo niby co miałem powiedzieć? A ona: ale dla pana ja i apteka czynna całom noc a nie do 21. I puszcza oko. No to wychodze pośpiesznie i w szoku. Ide na poczte obok bo musze kupić znaczek. A pani w okienku mrurzy oczy, daje mi znaczek i muwi: jak pan chce to ja mogę polizać!... żeby znaczek lepiej sie czymał...To ja jusz mam ciśnienie 230 na 200, ale ze jestem porządny, to wychodze z poczty. Przypomina mi się, ze musze iść do urzendu po jedno zaświadczenie. Wchodze do gabinetu i muwie kobiecie, o co chodzi. A ona: za świadczenie, to nic mi pan nie musi płacić. Bede świadczyć za darmo. I wysuwa jezyk! No to ja wieje, gdzie piepsz rośnie. Ale ze jestem rozdygotany, to musze się napić i ide do baru. A po drodze modle się, rzeby barman był płci męskiej. Wchodze a tam - o zgrozo - baba! I wiecie co? Wlała mi piwo i nic! Boska kobieta! Wieczorem wracam do domu, a tu ksierzniczka na mnie wżeszczy: Ty sieroto, aniś gardła nie wyleczył, aniś w aptece nic nie kupił. Nawet znaczka rześ nie kupił! W urzendzie nie załatwiłeś zaświadczenia! Pewnie siedziałeś cały dzień w barze i flirtowałeś z barmankom?!
To ja se pomyślałem wtedy: rzebyś ty wiedziała, jak tu trudno takiemu facetowi jak ja co kolwiek załatwić. Nie chciałabyś, żebym ja tu co kolwiek załatwił. No tak pomyślałem.

A ktura by sie chciała zblirzyć do mnie? Pewnie 95% internałtek co nie? Te 5% to innej orientacji. 

sobota, 08 marca 2008
To jest tak jak ulubionym przysmakiem przecietnej polki jest golonka i frytki.

A ja latem jak chodze z od słoniętym torsem to karzda napotkana dziewczyna chce se zrobic ze mna zdjęcie. Przewarznie robiom tylko mnie. Ciekawe po co im te zdjecia? Poszukajcie lepiej starszych wydań CKM -u to mnie znajdziecie w pełnej okrasie. Na pewno sie nie zawiedziecie, morzecie se tesz nad łuzkiem swoim przywiesić te plakaty ze mną jak chcecie, morze lepiej wam sie bedzie spało. Ja jestem naj piekniejszy i karzda o tym w mojej wsi wie. Takrze reasumują. Lepiej byc pieknym nisz mieć tłuszczyk jak wy.

Piękna ta Sztuka co nie? Gdy widzę czasami taką podobną na deptaku z podobnom aparycjom to sie cos ze mna dzieje. Przestaje jeść, pić nie mysle o niczym tylko o niej. To trwa ok. całej doby. Na drugi dzień mi przechodzi. Morzna powiedzieć, że takie dziewczyny mnie chipnotyzujom. Zapominam nawet wtedy jak sie gra w szachy. Cały dzien chodze otępiony, dopiero na drugi dzien moja ksierzniczka wali mnie wałkiem i muwi - obudziłes sie jusz? Ona mniej wiecej wie o co chodzi, wie że jakąs chyba pod glądałem i dlatego jestem taki jaki jestem. Ona jest wtedy zazdrosna jak mnie widzi takiego nie do życia. Idzie wtedy na bazar i wykupuje wszystkie ciuchy, wtedy jej przechodzi. Ja w tym czasie dochodze do siebie. Mieszkam w Polsce i te stany mam żadko bo malo jest w Polsce ladnych dziewczyn, prawie wcale nie ma ale jak mieszkałem za granicom w Sri Lance to tam ciągle miałem wałek przed oczyma. Wiadomo -ksierzniczka mnie budziła z letargu bo wczesniej widziałem pieknom lalke. Za granicom to mi sie zdarzało 3 razy na tydzień a tu w Polsce raz na kilka miesiecy. Pamietam jak kiedys lunatykowałem to jak wyszlem przez okno ( dobrze ze to parter byl bo bym sie inaczej zabił) to od razu zobaczylem jakąs pieknom dame. Od razu sie obudziłem. Ciekawe co taka dama robiła w srodku nocy? Pewnie jakas merzatka szła od kochanka do domu ale nie warzne. Wy tesz tak macie że jak widzicie jakąś pieknośc to tesz jesteście w stanie niewaszkości? Czy tylko ja tak mam? Na szczeście mi szybko przechodzi. Wiecie jak to boli jak dostaje się wałkiem po głowie? Mam w domu durze łyszki wtedy lecze guza. Ale wiecie co? Jak widze ze bedzie mnie mijac jakas piekna dama to zamykam oczy wiadomo czemu. Jedynym minusem tego jest że jak zamkne te oczy na chwile asz ona przejdzie to za chwile znajduje sie w jakims rowie tudziesz kałurzy. Wtedy przychodze do domu caly brudny a ksierzniczka mysli ze piłem i wpadlem gdzieś do jakiejś dziury i sie ubrudziłem. Wtedy moja ksierzniczka chce żebym jej chuchnoł chce sie dowiedziec czy piłem alkochol. Gdy nic nie wyczuwa to od razu jej przechodzi. Takrze teraz chodze tylko skrutami, łąkami  tylko po to żeby miec pewność, że nie spotkam jakiejś barbi. Chociasz jak ide czasami tą łąka to tesz idzie sie na tknąc na jakąś lale. Prowadzi taka krowe na łąke a wiadomo to dziewczyna ze wsi wychodowana na mleku od dziecka to musi jakos wyglądać, wtedy udaje że jej nie widze. Wtedy do domu przychodze,, trzeźwy,, Macie tesz tak jak ja?czy jesteście od porni na te widoki?

A po co im pomagać? Same chciały dziecka to niech se same je bawiom a męrzowie niech tyrajom na zlewozmywaku żeby zarobili na pieluchy.

Szkoda ze polki jej chociasz w 10% nie doruwnajom urodom. To jest tak jak ulubionym przysmakiem przecietnej polki jest golonka i frytki. Dobrze muwie co nie?

Miałem zaproszenie dotej edycji żeby zatańczyc z moja ksierzniczką ale sie nie zgodziłem bo mamy inne plany. Mysle gdybyśmy my wystąpili to wszystkie serialuwki by ogladały. Myśle że 95% ludzi by wtedy ogladalo nas. a bylo by na co popaczec. Moja lala ma nogi dugie asz do samej szyji a ja tzw kaloryfer na brzuchu. Pewnie byscie wymiekly na nasz widok a szczegulnie na muj. Myśle tesz że nawet nie odeszlibyście od ekranu jak były by reklamy bo nie chcieli byście przegabić mnie. Na dobre by wam to wyszło bo morze z reklam byście cos wybrali np. proszek do prania pieluch? Morze wystąpimy w nast. edycji to nie macie czego rzałowac jeszcze nas zobaczycie tłuszczyki jak wyglada moja księrzniczka i ja.

A ja jak bym był na takiej okładce to pewnie  byście wykupiły cały nakład co nie? ale jest na czym oko zawiesić. 185 cm, brunet, niebieskie oczy, dobrze zbudowany, opalony i tzw. kaloryfer na bżuchu. Na pewno kupiły byście se to czasopismo a potem moje zdjęcie dały byście se na swoim łużkiem i w pamięci byście zdradzały swoich menuw mimo że ich nie macie. z tego co wiem ( a wiem ) to 100% internałtek chciało by mnie miec dzisiaj nie tylko na wieczur ale ja jestem wybredny bo tylko brunetki wybieram kture umiom robić drinki. Drink musi miec od 9 do 15 stopni celcjusza jesli nie mieści się w tych granicach to dzwonie po innom a mam gdzie bo w mojej komurce ( za 20 tys ale nie warzne ) mam zapisanych ok 246 lal. Takrze spokojnie.

piątek, 07 marca 2008
95% polek ma ten sam problem wstydliwy.

Znowu ten facio z kwadratowom głowom ale nie warzne. Czyli jak jest w ciąrzy ta Andzelina to jest
aseksualna dla merzczyzny. Po ciąrzy jest jeszcze gożej. wtedy kobieta upodabnia sie do gruszki lub obwodnicy. My wtedy łorzymy na dziecko ale szukamy innej o normalnej figurze. moja ksierzniczka nigdy nie bedzie w ciąrzy bo sie ceni. Jest wzietom modelkom i nie morze popsuc se figury. A wy jak chcecie to byćta se w ciąrzy ale wtedy zostanom wam gary i podziwianie modelek w TV, wtedy bedzie cierzko wyrzyc od 1 do 1 oj cierzko i to przy jednym dziecku nie muwiąc o dwuch.Takrze jak chcecie to marnujcie se zycie. Zresztom wuzki dziecienne nie są takie drogie co nie?

Do mojej ksierzniczki daleko jej z dekoltem. Moja ma 110 C. Wiem że zazdrościcie deseczki. Nara.

A moja ksierzniczka ost. powiedziała mi że w łużku to ze mnie taki Rambo. Co miała na myśli?

Szkoda że przeciętna polka jej nie doruwna urodom. No ale wy jesteście wyniszczone od prania pieluch co nie? chodziło sie na zabawy a potem ,,nie chcąco,, wyszed syn lu curka dobrze muwie? A jak byście nie miały dzieci to morze byście chociasz po częsci jej doruwnały urodom a tak staliscie sie aseksualne dla nas. A Olszówka to diwa 21 wieku!

Hehehe blądi i seksi hehe.. ciekawe od kiedy? Bląd siana nigdy nie miały wzięcia. Brunetki to tak. Blądi mi sie kojaży z ABS ( absolutny brak szyji - czyli dresik w beemce ). Wiadomo że brunetki od wiekuw rządzom a nie te siana. Jeszcze jak mają pesel zaczynający sie od 6 to żyć nie umierać.

Kobieta z krutkimi wlosami jest aseksualna. dopuki nie zapuścicie dugich włosuw to zawsze będziemy was zdradzać z dugo włosowymi kobietami.

Nie tylko one sie nie pokarzom nago. 95% polek ma ten sam problem wstydliwy. Moja ksierzniczka czasami chce iśc nago do sklepu bo ma co pokazać. Oczywiście w ost. chwili sie rozmysla. No ale ona ma co pokazać. Nogi dugie do samej szyji no i super dekolt 110 C. Wiem że jej zazdrościcie aparycji ale ona akurat jest modelkom to musi tak wygladać. Wy pewnie deseczki tzw. to mażycie o takich nogach i dekolcie jak ma moja lala co nie? No ale wy macie celulit na nogach ale to jest po ur. dziecka to sie nie martwcie bo dziecko warzniejsze nisz uroda co nie? z waszymi nogami tesz nie naj lepiej pewnie co nie? Krutkie niczym kaczka je macie tzn te nogi co nie? Pewnie tesz nie macie chłopakuw tylko mażenia wam zostały co nie? A znacie chociasz ojca waszego dziecka? Tak tylko zciekawości pytam. Takrze reasumując temat. Mi jusz nawet sie znudziło że moja ponętna lala chodzi cały czas po moich salonach jak ją bóg stwożył.

 

Mam go od 3 tygodni! Mam go w koloże czekolady pod kolor mojej kochanki. Kupiłem go tylko żeby szpanować przed dziewczynami bo one to lubiom. W zamian mam od nich nr. komurek. moge nim jerzdzić po gurach. W razie czego to mam spadachron w nim to spadne jak to sie muwi na 4 łapy tzn. koła. Jeden super bajer mam w nim dla kturego go kupiłem. On mi smiga na węch! O co chodzi. Otusz. Jak przejerzdzam obok stacji beznynowej to jak czujniki w nim wyczujom benzyne to od razu on jest tak zwanie natankowany. Mimo że w baku pusto ale ten odur od benzyny go napąpował. Siedzenia 2x3 czyli 2 w przodzie i 3 w tyle plus łużko wodne. Ale jusz se robie 5 miejsc z tyłu! Lubie przedniom zabawe na tylnych siedzeniach dlatego bede ja zazdowolony i moje potencjalne ałtostopowiczki kture bede zabierał na stopa. Co ciekawe nie beda ona musiały płacić bo nie po to je bede zabierał. Ogulnie polecam tą furmanke ze wzgledu na ten spadachron.
 
Ile mieliście naj wiecej kobiet w łużku jednocześnie? muj rekord to 8 naraz! Bylo cięrzko ale dałem rade. Wy pewnie 2 mieliście ale we śnie co nie? potem sie budzicie i czas na kolgejt co nie? heh.. albo sie budzicie i zbieracie sie do szkoły co nie?hehe... albo opowiadacie sen mamuśce a mamuśka was wali dzbankiem przes łeb tylko za to że wam sie sniom zbereźne myśli co nie? hehe.
czwartek, 06 marca 2008
Nie lubie jak kturys z moich znajomych obnirza mi muj poziom.

Jak nie było? Przyjć na moją posesje ( tylko uwarzajucie na moje 2 pit bule bo gryzom)a zobaczysz że to cacko jusz stoi umnie.

A ja jestem cyborgiem w tych sprawach i moją zabawkom jest moja ksierzniczka i jej siostra. Musze kączyć bo wychodzom one jusz z pod prysznica, nara.

Bylem tam ostatnio z pewnom studentkom i bawiliśmy sie 24 godz na dobe. Wiadomo o co chodzi.

A ja pije trunki powyrzej 1000 zł ponirzej to zlewki. Jeśli ktos w moim toważystwie pije takie zlewki to poprostu mu muwie prosto w oczy - sorry ale ić se jusz pilnuj dzieci nie swoich albo - sorry, jusz sie nie znamy. Nie lubie jak kturys z moich znajomych obnirza mi muj poziom. Sieć o suchym pysku nisz masz pic coś np za 300zł. Wtedy znajomy jak nie pije nic wychodzi lepiej nisz miał by pic to niby coś. Dość że pije takie drogie to jeszcze rocznik 1655 - 1701. Po dziadku zostały winnice na zachodzie Hiszpani i jak cos to smigam zawsze po kilka butelek. A jest z czego brać bo mam ich oh 250! Takrze jak pic to coś normalnego nisz siarke. Zadowolone sa i dziewczyny wtedy że pijom se taką drorzyzne i co naj warzniejsze swiat wtedy robi sie kolorowy jak siedzisz koło jakiejś brunetki a w kieliszku trunek za ponad tałzen zł.

A wy pewnie byście chcieli żyć jak ja. Posesja, 2 kucyki, 2 pit bule, kilka furmanek plus 3 kochanki o kole od rowera nie wspomne. Ale wiecie co? Czasami to mnie jusz nudzi i wam zazdroszcze że wy nie musicie chodzic tak jak ja po sklepach i kupować wszystkiego co zechcecie. Lepiej dalej siećta w waszych 4 kątach i ogladajcie reklamy. Morze prawie pokażom nowy proszek do prania pieluch to se morze go kupicie. A jak byście z kączyli jakąś porzadnom szkołe to teraz nie musielibyście robic na 2 zmiany i wiazac koniec z końcem. No ale jak sie ma tylko zawoduwke lub srednie to czeba na zlewozmywaku robić w Dub - linie co nie? Wy robicie a ciekawe co wtedy robiom wasze żony. Nie łatwo sie domysleć co ale nie powiem co bo nie chce wam jeszcze bardziej psuc chumoru. Takrze reasumując temat. Lubie chodzic i kupować ale nie koniecznie pieluchy jak wy.

A ja jestem podobny do tego Tarancino i dziewczyny za mna szalejom, nawet nie paczą na moją furmanke tylko na mnie i marzom o nocy wspulnej ze mną. Z kąd wiem? Bo kardza w oczach ma wypisane jak przechodze koło jakiejś - biesz mnie brunecie!

środa, 05 marca 2008
Nie warto być super przystojnym. To ma oczywiście swoje plusy ale tesz minusy.

A ja jak bym sie orzenił to bym miał taką ponętnom tesciowom jak Doda! Tylko że była by troche starsza. Czasami sie zastanawiam czy by nie żucic ksierzniczki mojej a pożąglować z teściowom. Ale jak se pomyśle jaką bym krzywde zrobił mojej lali to bym se nie wybaczył. Pod nie obecnośc mojej lali ksierzniczki z teściową niby teściowom pije se nocnom KAWE. Gdyby to zobaczyła moja kocica ksierzniczka to by se mogła rużnie pomyśleć. Nie chce sie chwalić ale moja przyszła tesciowa to dama 57 kagie dekold 130 C i uda mocne niczym szczęki imadła lub krokodyla. Takrze mam sie czym pochwalić. Ale wiem że nie bedzie to moja teściowa bo nigdy sie nie orzenie bo nie chce se paprac życia. Mam kojec dla mojej teściowej w razie jak by jej puźniej od biło ale wole nie ryzykowac i byc w luźnym zwiąsku.

Piękna ta Włódarczyk, warto by sie z podobnom orzenić. A pro po rzeniaczki. To ile mieliście w życiu rzon? Ja zrobiłem wynik dwucyfrowy.Wczoraj od wiedził mnie kolega, kturego nie widziałem 20 lat. Przyjechał z tą samom rzoną. Pytam się go: zmieniłeś przes te dwajścia lat samochud? On muwi: zmieniłem dwa razy. A telewizor zmieniłeś? Muwi, ze zmienił. A mieszkanie zmieniłeś? On na to ze tak. No to czemu rzony nie zmieniłeś? A on na to ze to przeciesz rzona. A ja mu wykładam swoje: ja, jak kupuje ałto albo DVD albo od kużacz to nie ślubuje mu, ze bede go urzywać do końca rzycia. A niech mi się znudzi albo zepsuje to co? Mam się męczyć ze złomem? A on na to, ze jej ślubował. Wiec ja mu muwie, ze on gupi jak coś ślubuje na zawsze. Rzona jak telewizor tesz się zurzywa. A on mi jakimiś ustawami pojechał - mnie prawnikowi ustawami! Ja mam te ustawy w palószku! Faktycznie są złe te ustawy. Bo powinno być tak, ze bierzesz rzone na 5 lat na okres próbny albo lepiej na rok, tak jak na starz absolwencki. Pracy ci nikt nie da do końca życia a rzone ci wciśnie. W ustawie powinno być tak, ze bieżesz rzone na starz na rok, a potem sobie pszedurzasz co rok albo dwa. A jak nie to ją oddajesz rodzicom. Ale nie przes sąd tylko w USC i to jednym papierkiem. Jak się rzona znudzi to jej dajesz wypowiedzenie. I jesteś wolny ptaszek.
Rzona powinna być jak piłkaż kadry - dopuki jest dobra to się ją powołuje ale jak nie gra dobrze to na ałt. A rzony mają w ustawach jakieś dziwne pszy wileje. Na swoje czecie wesele wziąłem kredyt na pięć lat ale rzona odeszła po roku. Małrzeństwo mi anulowali ale kredytu nie. Mało tego, musiałem oddać jej puł majątku, a było co oddawać. Nawet ałto poszło na puł - ja jerzdziłem z przodu a ona z tyłu. Ale remąt silnika ja pokryłem, bo silnik z przodu. Ona tylko odpowiadała za bagażnik. Radio z przodu, wycieraczki z przodu, kierownica z przodu. Mogliśmy to ałto podzielić w poprzek - byłoby sprawiedliwiej. W następnym małżeństwie podzieliłem jusz ałto w poprzek, ale i tak byłem w plecy, bo jak się popsuła stacyjka, to akurat na mojej połowie. A u niej nic się nie psóło, bo od  strony pasażera nic się nie psuje. Takie są rzony - wyssajom s ciebie wszystko. Nie wieszcie w te pszysięgi, to jest ściema dla młodych i gupich. Pszysiegnąć to ja mogę ale na rok. W banku nie musze pszysięgać a co dopiero przed jakimś użędnikiem.

Bylem tam ostatnio z pewnom studentkom i bawiliśmy sie 24 godz na dobe. Wiadomo o co chodzi.
 
Mam go od 3 tygodni! Zdąrzyłem jusz nim przewieśc pare nastolatek i ich mamuśki! Oczywiście od dzielnie. Czasami jak dałem jednej poprowadzić to ona była w niebo wzięta. Zamiast za biegi łapać to jej sie myliło i łapała za co inne. Wiadomo za co. Kupiłem go w koloże blue pod kolor pazurkuw mojej kocicy ksierzniczki. Ona zawsze maluje je na niebiesko. Bolit ten jest wygodny bo tylne siedzenia ma roskładane ale na ten temat moga cos powiedziec te mamuśki. Tesz wiadomo o co chodzi. Policja na drodze mnie nie ruszy bo jak widzi takie cacko jak smiga to se myśli że to jedzie warzna osobowość. Nie chca po prostu tracic pracy i nie zaczymujom mnie. Wy macie pewnie beemki, ałdice, czinkłeczenta co nie? morze wam jakas babcia po 70-ce wejdzie do niego ale nie warzne. Jak parkuje i wychodze w jedno miejsce a potem przychodze to jusz za wycieraczkami mam ok 40 nr komurek od niewiast. Taki papierek zwiniety a w nim nr lasek. Czasami jak jade dalej to dzwonie do pierszej leprzej zeby mi toważyszyła. Cos wam jeszcze powiem. Wy na ten wasz ,,chlew,, rzadnej nie wyrwiecie. Zamiast za wycieraczkom  w waszych ,,cackach,, mieć nr niewiast to macie pewnie pouczenie od strarzy miejskiej bo wiechaliscie pewnie na trawnik co nie? no ale morze te pouczenie wypisywała strarzniczka?Takrze miec nr od lal a pouczenie od strarzniczki to BIG rużnica. 
 
Ja pijam tylko trunki powyrzej 1000 zł ponirzej to zlewki wy se takie morzecie pic a nie ja.
 
Ta Cichopek zawsze mi się podobała a szczegulnie jej oczy. Ale wiecie co? Nie warto być super przystojnym. To ma oczywiście swoje plusy ale tesz minusy. Do plusuw morze nalerzeć to że np jak wchodze do jakiegoś banku lub podobnego tego typu użędu to drzwi jusz mi sie same otwierajom od samych wejść. Załatwiam wszystko na tzw, wdzięk. Karzda użędniczka jest zapaczona we mnie do tego stopnia ze czasami wiecej mi wypłaci w banku przes nie uwage. Zamiast paczec sie ile jej maszynka wydaje kasy to paczy na mnie. Plusuw jest durzo ja powiedzialem tylko o tym. Sa tesz minusy. Ja np. mam zabujcze oczy ( jak Cichopek ) takie kocie jak to nie jedna powiedziała. Jedna powiedziała tesz że mam takie do tygrysa podobne czyli do durzego kota. Taka ze mnie kocica jak to sie muwi na laski. Mam z tego powodu same minusy. Np. idę do sklepu i muwie - prosze tą puszke i jeszcze tą innom ( chodziło o rybnom). I co sie okazuje. Ekspedientka podaje mi karme dla kota! Nie powiem miłe to a czy smaczne? widac że z ekspedientki typowa blaszka ( faktycznie była bląd ). To że mam takie uwodzicielskie oczy to nie znaczy że jestem kotem. Ten żart akurat nie był naj wyrzszych lotuw. Albo wchodze do banku podchodze pod okienko i muwie dzien dobry. Na to użędniczka - miaaałł... jeszcze tak uwodzicielsko nie powiem tesz miłe to ale co bedzie jak kiedys bedą sczekać na muj widok?Co ja pies jestem? Albo lubie sie ubrać tesz. Lubie czarny kolor. Ost. wchodze na czarno ubrany do kwiaciarni po 250 ruż dla mojej ksierzniczki.Wiadomo dzień kobiet sie zblirza. Muwie sprzedawczyni tak. Niech pani zapakuje i od razu z dedykacjom napisze - ,,dla mojej kochanej lali ksierzniczki"  a sprzedawczyni muwi - A kiedy pogrzeb? nie powiem, miłe to nie bylo od razu poszlem ( poszlem czy poszedłem? bo nie chce zrobic błędu) na łąke i nazbierałem bratkuw i jej dałem. To że na czarno weszłem do niej to nie znaczy że ktos mi umarł. To jeszcze nic. Kiedys sie od glancowalem, włoski na rzel, spodnie kancik, krawacik. Wchodze do bewnego użędu a tu pod nogi mi czerwony dywan wystawiajom. Pomyslalem se- co to holilud? Jestem tesz dobrze zbudowany. Kiedys ide a w parku siedzom 2 młode kobiety ( ok 40 -ki) i ich alfonsi. Jedna muwi do drugiej - Ty pacz, Pudzian idzie - spadamy! A to tylko ja. Po co uciakały? przeciesz bym im nic nie zrobił. To samo jest z moją ksierzniczką dlatego zamiast chodzic to smigamy moim porsze 811 żeby nas nie brali na języki. Reasumując temat. Warto byc pieknym niczym Adonis ale nie asz tak pieknym bo to tesz ma swoje minusy. 
wtorek, 04 marca 2008
Kiedyś Polki słynęły urody a teraz słynom z upodobań do czisburgeruw i frytek nasonczonych olejem.

A ja pije trunki powyrzej 1000 zł bo ponirzej to jusz zlewki. No ale ja pijam z luksusowymi kobietami to musi stać na stole cos leprzego. Wy pijecie z polkami to starczy wam coś za 10 zł. Dobrze muwie?

Zobaczcie tłuszczyki jak wygląda Britnej a jak wy. Wy nawet w 10% tak bosko nie wygladacie jak ona.Weście się w końcu za siebie! Ostatni raz nawołuje. Jusz paczeć się nie da. Glany mora, kiepy w ustach, żucie gumy, spodnie worki i adidasy. Latem to wy straszycie słońce. Kiedyś to asz się chciało wiersze dla was pisać, a teraz? Mam pisać poemat do nimfy w glanach? To jusz się wole kawy napić. Jusz nie wspomne o pannach w irokezach. O fałdach to jusz wcale nie zabieram głosu, bo zaś bedzie, że obrarzam. Wruciłem prawie z wysp św. Heleny i jak poruwnam tamte dziewczyny z wami, to nie chce muwić, bo bym was słownie zmiarzdżył. Kiedyś Polki słynęły urody a teraz słynom z upodobań do czisburgeruw i frytek nasonczonych olejem. Biodra maciue jak bagarznik u mojej najnowszej alfy! Latem to pewnie nug nie pokarzecie bo celulitu sie wstydzicie co nie? Na szczęście latem bede na Ibizie to tam se popacze na normalne lale.

 

Mam go od 3 tygodni! Wy pewnie chcieli byście chociasz koło takiego postac i poczuć jeszcze farbe na nim co nie? Jedynie co morzecie poczuć to spaliny jak nim będe jerzdził. Ale i tak go od daje na dzien kobiet mojej ksierzniczce. Takrze jest to prezęt dla niej niech sie wozi. Niech tesz ma cos od zycia a nie tylko ,,poga - wędki,, nocne ze mną.
 
40 lat to piekny wiek sam mam tyle. Młodzi Polacy ( i ja tesz ) coraz cześciej wybierajom 40-tki
I ja się nie dziwie, bo zamiast irokeza albo glanuw albo moro, zyskuje kobiete w najlepszym gatunku. Niestety młudki, ale klasą i wdzienkiem ustępujecie 40-tkom o wiele długości. Taka potrafi się ubrać i rozpalić wyobraźnie faceta, a takrze pogadać z nim o filozofi antycznej po portugalsku na przykład. A młode zyją głuwnie imprezami didżejowskimi, beemkami od dresuw i żuciem gumy od czego psujom się zeby. A dziś facet dajmy na to ja wymaga. Woli wytworny wieczur przy świecach i rozmowy po włosku, zamiast wieczoru z didżejem i gadek o imprach. O jedzeniu zapjekanek nie wspomne. Ja tam wole pogadać o malarstwie niderlandzkim nisz o najnowszej płycie Dody Wiśniewskiej (tej od ciugewer) Jak 40-tka jest ładna i po wejściu na siudme piętro mojego wierzowca nie dyszy, to znaczy że mam toważystwo na bardzo romantyczny wieczur. A jak ewentualnie dyszy, to jej aplikuje 6 km dziennie przes miesiąc i jusz jest wszystko ok. Takrze 40-ka zawsze bedzie lepsza od takiej np 20-ki i to jest udowodnione. Nie jedna mi to udowodniała puźnym wieczorem to wiem co pisze.
 
Wiem że dekolt sie liczy. Moja ksierzniczka ma 110 C i widze jak na deptaku sliniom sie na jej widok samce. wasze laski to tzw. deseczki to dlatego sie gapicie na moją lale. Gdzie mieliśta oczy jak se wybieraliscie lale? Ja mam oczy do okoła głowy ( mądrej głowy ) i nie wybierałem w ciemno tylko paczałem kturą se wziąść. Wziąlem se dorodnom Ukrainke i nie nażekam szczegulnie w nocy. Takrze nie liczy sie charakter tylko ktura jaki ma dekolt.
 
I znowu te seriale Cos wam powiem.Jest udowodnione że seriale ogladajom tylko ludzie po podstawuwce ( 94% ) lub zawoduwce ( 89%). Ja np z wyrzszym wykrztalceniem wole muzyke biesiadnom lub poezje spiewanom ale nie warzne. Wracając do seriali. Seriale otępiajom muzg. Wam pewnie jusz jednom puł kule wyrzarło od tego oglądania tych seriali co nie? Jak bede mial dzieci to zakarze im ogladania seriali tylko dlatego żeby potem na studiach nie miały problemuw. No bo to wstyd studiować i sie przyznac że sie oglada seriale co nie? Seriale tesz ogladajom żony znudzone zyciem. No bo co im zostało? Pieluchy, gary i wiecznie na kacu mąrz? totalna nuda. Powiem cos więcej. Jak wy ogladacie seriale to wasz mąrz pewnie u sąsiatki naprawia kran tylko o tym nie wiecie, niby jest na piwie co nie? łykacie tą śpiewke że jest na piwie jak młode pelikany. Na pewno seriale ogladajom tesz blądynki tzw. blaszki. Obok takiej ABS ( Absolutny brak szyji - czyli dres). Pamietajcie. Wykrztałciuch nigdy nie obejży serialu. Kiedys oglądałem 1 odc. pewnego serialu. Przyszla kochanka i mi muwi - Wojtek, studia z kączyłeś z przęcietnom 5,7 i ogl. to coś? A tak szczeże muwiąc to prawie przeżucałem pilotem ( byłem kiedys pilotem ale nie warzne ) kanały a ona na to weszła i zobaczyla urywek serialu i mi tak powiedziała. Reasumując temat. Oglądasz seriale to nie masz prawa przebywac w moim toważystwie. Wtedy wiem że nie bedziemy mieli o czym rozmawiać. Takrze jak widzicie. Moja znajomośc to gurna pułka. Lekaże, sekretarki, recepcjonistki, pielegniarki oraz stjułardesy. Wy pewnie macie znajomych tesz co nie? tylko szkoda że są to ludzie biorący towar na kreche co nie? nie uczyli sie to teraz nie mają na piwo cy chleb co nie? cza brac na kreche co nie? Gdybyscie sie uczyli jak ja to byscie teraz nie nazekali że dziecko nie ma pieluch ale nie, wy wolicie dalej ogladać seriale nisz iśc jeszcze na studia puki jeszcze nie za puźno co nie?
poniedziałek, 03 marca 2008
Ja jestem słaby na punkcie 40-tek.
Zawsze podobała mi sie ta Smoktunowicz - Lis. Taka rycząca 40-ka. Mimo że wyglada na ok 50 ale nie warzne.Dojżała uroda, rozum, mądrość - to wszysko czeba umieć kątęplować i delektować się tym. U mnie jak u Rubensa, nic co ponirzej 40, to się nie liczy. Chyba że jest osobowość albo inteligencja albo znajomość 6 językuw. Mnie małolaty nigdy nie pociągały. Bo albo rzuły gumę albo gadały o facetach albo materialistki. A taka co zna życie to ma swuj rozum. Jak jem śliwkę albo japko to tesz chce żeby było dojrzałe a nie kwaśne. No i rzadna 40-tka nie załorzy wycioranych dżinsuw. Druga sprawa. Nie muwie jusz o zapachach, bo małolaty urzywajom tandetnych wud. Oprucz dwuch, wiązałem się tylko ze starszymi kobietami. Rekordzistka miała 55 (ja w tym czasie 21) ale co to była za kobieta. Klasa, zapach, no i 8 językuw obcych. Było miło ale krutko, bo się z nas śmiali na ulicach jak my szli pod ręke.Muwili- paczcie, idzie matka z synem pod rekom. I ona tego nie wyczymała. Znalazła sobie po mnie takiego co miał 71 lat.( okazalo sie ze to muj dziadek) Podobno jakoś im się układa, ona mu co wieczur wkłada szczenke do szklanki a on jej opowiada swoje wspomnienia o wojnie. Ale od tamtej pory nie gadam z dziadkiem. Bo to dziadek mi ją odbił. Ale wracam do wątku. Otusz. Ja jestem słaby na punkcie 40-tek. Ta gracja, te ruchy, praca bioder. A co się zresztom będe wynużał. I pogadasz z taką światowo. A o czym gadać z małolatami? O rzuciu gumy, o facetach na rzel, o nowej płycie Britnej, o imprezach do czwartej rano, o tehno, o muskółach, o nowych religiach, o egzaminach na uczelni? Nuda! Nie dla mnie. To są płytkie tematy i ja generalnie dziękuje za takie tematy. Ja mam kaprys pogadać o malarstwie, najlepiej po szwedzku, albo o kinie offowym albo o nowych prądach w lewicy albo o nowych taryfach Kubali. Tylko dojżałe nie wiasty gruntownie podejmą takie tematy. Ba, do kolacji zrobi ci takie krokiety albo rybę, że się wymienka. Ja mam taką zasadę: jak pisze do mnie jakaś, to ja najpierw proszę o jej pesel i jak nie ma cyfry 6 z przodu, to odpisuje, było miło, powodzenia, papatki, narka i rzuj se dalej gumę. A jak jest szustka, to odpisuję tak: zapraszam do swojej rezydencji na łikent, koszty oczywiście pokrywam, popływamy jahtem, pojerzdzimy konno i guralem, popluskamy się w wodach termicznych, po karze ci moje owce i elitarnom winiarnie, zobaczysz tesz moje żadkie orchidee, co je hoduję, a wieczorem wyskoczymy do opery. Potem wykfintna kolacyjka pszy świecach i rozmowa o najnowszej ksiąrzce Markeza (co tu pisać i tak nie znacie). A potem łyk wina i zapomnienie. Oczywiście przy winie gadamy po włosku. Dopuszczam, w drodze wyjątku rozmowy o Platonie i sensie życia. Zastempczo może być Monty Paiton ale tu jusz czeba mieć kawał, kawał wiedzy. Tak że reasumójąc - wymagam!!
 
W ostatniej chwili zrezygnowałem z tego Bradera. Miałem tam być. Ale se pomyślałem że od razu by sie na mnie żuciły te Szasze i Nove. Nie chce robic z skandalu na miare Frytki. Naj warzniejsze że mam na te lale namiary ( nr komurek )i wiem że jak wyjdą ( obiecały ) to spotykamy sie u mnie i pijemy jakąs wiśniuwke. Potem wiadomo, świece i zapomnienie! Takrze jak widzicie jestem na wolności i pisze dla was a wy sie tzw. upijacie moimi postami i cieszycie sie że taki jak ja do was pisze. Ale morze wystąpie w nast. wydaniu tego programu takrze nie macie czego rzałować.
 
A ktura dziewczyna by chciała spedzić wakacje ze mną na Majorce? Tylko my i plarza. Nie zapomniane chwile zapewniam. Ktura sie z kusi? myśle że 100% inernałtek. Mam racje?
niedziela, 02 marca 2008
Jak ja bym tak wygladal jak on to bym sie nie pokazal na deptaku

Mam go od 3 tygodni! Kupiłem go jak byłem na salonach samachodowych we Włoszech. Morze bym go nie kupił ale że moja ksierzniczka była ze mną w mini to my se kupili to cacko w mini. Wy pewnie na takie salony przyśli byśta w wycierusach i adidasach co nie? Pewnie wtedy byście wybrali jakąś cięrzaruwke lub ciągnik co nie? Jak ubrani takie pojazdy no nie? A tira morze byście se kupili pod urode hehe...Takrze zobaczcie czym smigam. Pod sumowując. Jakie ałto taka uroda. Teraz se musicie wyobrazić jak wygladam.

A czemu Oliwier ma taki krztałt czaszki jakis dziwny? Ja mam taki krztałt ale jak przejrze sie w bąbce. On jusz nie musi bo naprawde tak wygląda. Boshe jak ja bym tak wygladal jak on to bym sie nie pokazal na deptaku z taką kanciastom czaszkom.

Takie samo pytanie morzna zadac mnie. Myśle że wszyscy by chcieli żebym był ich przyjacielem. Co ciekawe 98% moich przyjacieli to kobiety. Takrze sami widzicie jak mi sie powodzi. 

sobota, 01 marca 2008
Dziewczyny weście przykład z tej Cichopek i rubcie cos w kierunku urody

Udowodnione jest że przez neta nigdy takiej pięknej nie poznasz jak Skarlet bo takie nie bawiom sie w poznawanie na necie. Piekna kobieta poznaje się z męrzczyznami w realu. Ja poznalem sie przez neta jusz z ok 40 laskami. Przynajmniej tak pisały że nie złe z nich lachony. Na spotkaniu okazało sie że to tzw. szreki. Za to ,,szreki,, poznawajom sie przez neta, potem na spotkaniu jest rozczarowanie. Co do tych 40 poznanych to swoje zrobiłem. wiadomo o co chodzi. Po tej powiedzmy... KAWIE porzegnałem się z nimi czyli wręczyłem im bilet w jednom strone. Teraz w realu kręce z ok 12 laskami. Karzda mogła by być moją curką ale rużnicy wieku nie widać bo u mnie nie widac starości. Jak by starośc u mnie sie zaczymała. Nawet sie nie gole bo mi broda nie chce rosnąć.Narazie nic pomiedzy nami nie było ale jusz mam plana na nie. Narazie nie powiem jakiego. moge tylko zdradzić że będa świeczki i nastrojowa muza tzw. pościeluwa.

Jestem z zawodu foto - grafikiem i robie zdjecia żywej natuże. Na początku  porobiłem zdjecia polkom tylko po to żeby mojej ksierzniczce pokazac jakimi jesteście deseczkami. Mam spżent za 40 tys. i wszystko dokladnie było widac na zdjeciach. Nie szło złapać dorodnej polki żeby jakoś dobrze wyglądala na moich zdjeciach. Na Ukrainie jak robiłem zdjecia to co druga była ponętnom. w karzdym bąć razie  ze zdjęć kture robiłem polką przeżuciłem sie na zdjęcia konaruw dżew bo to lepiej wyglądało nisz nasze panie.Chce w naj blirzszym czasie udeżyć w jakiś rejom Polski i porobic wam zdjecia i pokazac mojej ksierzniczce ( Ukrainka) że wy tesz niby jesteście ładne. No tak ale w jaki rejon uderzyć? gdzie są naj ładniejsze dziewczyny? Polecacie jakiś rejon?

Moim porsze 811 czasami depne 250 kaem na godz a wy waszymi ,,żułwiami,,ile? morze 80 kaem na godz?

Dziewczyny nie warzne czy ta PaNela jest z plastiku czy nie. Dla nas facetuw liczy sie piekno kture widzimy na pierwszy żut oka. Nie myslimy wtedy czy to silikony czy po operacji. Fakt ze takie lalki są na raz dla nas ale zawsze to coś. nie raz sie umawialem z tzw. plastikami i wiecie co? Po paru spotkaniach miałem takom.... nie warzne gdzie. zawsze wracalem do mojej ksierzniczki. Wszystkie te lalki kture znałem to byly puste gorsze nawet nisz blądynki ale nie o to chodzi. wiem że nie jedna z was jest zdana na kąputer bo to dla was jedyna rozrywka. Czaty, gg, i te rurzne bajery i sie umawiacie co nie? Tylko szkoda ze sie umawiacie w wirtualnym swiecie. ale ja sie z tego nie smieje bo wiem ze macie problemy z urodom. No ale jak sie warzy powyrzej 53 kg to tylko zostal dla was czat i tam umawianie sie w prywatnych pokojach. Ale tak na koniec wam cos powiem. wiem że 85% nastolatek i nie tylko ma problem ze znalezieniem se partnera. a wiecie czemu? Bo zamiast gura 50 kg warzyc to warzycie 53 kg a chlopaki puszystych nie lubiom. ale to jest wasz wybur. Albo umawianie sie w pokojach prywatnych albo w realu. wybierajcie.

Widać na pierwszy żut oka że to piękna kobieta. Wy po operacjach plasycznych jej nie doruwnacie. Ja w swoim zyciu nie takimi żągłowałem. Co ciekawe dalej takimi podobnymi żągluje. W dzisiejszych czasach trudno o taką kobiete jaką jest Cichopek. Zostały same siksy. Siedzi jedna z drugom w pewnym pabie i se pstrykajom zdjęcia. Obok nich kilku ,,maczo,, w kapturach. Niech se robiom te zdjecia, wiadomo siksy znudzone życiem ale po co mi np robiom zdjecie? znamy się? niech se zrobiom zdjecie swojego stolika przynajmniej beda mialy pamiątke, bedą przynajmniej za 30 lat wiedziały ich dzieci co piły. Druga sprawa. Czy normalna dziewczyna wychodzi w ciągu 5 min 3 razy do WC? ok nie warzne. Sprawa czecia. Kobiety merzatki. Po jakiego wy tam siedzicie w tych baro - kawiarniach? a co z dziecmi? Męrza pewnie tesz nie macie co nie? ale za to macie adoraroruw od kieliszka co nie? ok nie moja sprawa. Ale po jakiego zbuja pod chodzicie do mnie i proponujecie drinka? Przeciesz nie pamietam kiedy bym siedzial bes drinka to po co te propozycje drinkowe jak widzicie że żłopie jusz? może zbiera was na amory? Czy wam chociasz zdarzyło sie raz w zyciu żeby przes was ktos piwo wylewał? a mi sie zdarzyło. Zawsze muwie barmance że chce piwo  ( z sokiem ) wtedy jak mi dana lala wlewa to jusz rozlewa. A czemu? bo zamiast paczeć sie czy dno kufla sie zapełnia to sie paczy na mnie. Ale nie warzne. Reasumując temat.Co do dekoldu Cichopek morze i ma naj leprzy ale moja lala ksierzniczka ma leprzy podejżewam ( 100 C zazdościcie jusz? ) Dziewczyny weście przykład z tej Cichopek i rubcie cos w kierunku urody bo tylko koło was beda sie krecic chlopacy w kapturach lub ABS ( Absolutny brak szyji - czyli dres od beemki )

A ja jestem pewny że karzda teraz siedząca kobieta przed kąputerem chciała by żebym ją teraz a szczegulnie wieczorem wymasował. Mam racje? Co ciekawe byłem kiedyś masarzystom i wiem w jakich rejonach kobiete masować żeby była zdrowsza. To ktura pisze sie na masarz?

piątek, 29 lutego 2008
Przeciętna z urody praktycznie aseksualna jak wiekszośc polek.

Dziewczyno! Stwusz ze mną dułet a zobaczysz że żyjesz w innym swiecie. Nie jedna sie o tym przekonała. Morzemy być jusz na wieki tak ja z innymi byłem na wieki. Nie zastanawiaj się, zapukaj do mnie a sie przekonasz co tracisz. Nie będe sie jusz chwalił że jestem po Harwardzie bo to sie nie liczy. Liczy sie tylko  zaufanie i wspulne mażenia. Oczywiście mażenia spełniam karzde. Zresztom nie od razu zbudowano Kraków co nie? Takrze w krutkim czasie stworzymy pare na skale Holiłud. Nie zastanawiaj się, śmiało wal w moje progi a i twuj tato i matka nie porzałują takiej decyzji.

Mam go od 3 tygodni! Tesz w koloże żułtym go mam pod kolor moich papieruw. Przejżalem na oczy i worze nim tesz kobiety powyrzej 53 kagie. Muwie se tak- Co z tego że puszysta? Przeciesz z taka tesz idzie pogadać i to nie koniecznie o dzieciach. Ostatnio taką własnie jedną pod wozilem i mieliśmy co ciekawe wspulny temat. A gadaliśmy a właściwie kłuciliśmy sie kto ma racje. Otusz. Ja muwie że przed deszczem jaskułki latajom nirzej a ona że wyrzej. Niema co, mieliśmy temat! okazalo sie że ja miałem racje jak zwykle. Spytaliśmy sie jednego przechodnia i on nam powiedział. Podejzewam że jak sie pytałem to ten przechodzień pewnie se pomyślał o moim koloże ( żułtym) papieruw, podejżewał że chyba taki kolor ich mam ale to tylko domniemania. Chociasz nie wiadomo. Na bajerach w nim mi nie zalerzało, warzne że kolor mi pasował. ,, Ciastko,, to polecam ale jak jusz nim zabierzecie puszystom to rozmawiajcie nawet o mewach żeby jak to sie muwi żar pod czymać. A wiadomo czym wiecej gadacie to po krutkim czasie jak to z dziewczynom gadka schodzi ponirzej pasa a wtedy jusz idzie z gurki mimo że jedziecie pod gurke. Takrze ja zabieram teraz karzdą i nie nażekam bo jest o czym pogważyć.

Nic ciekawego. Przeciętna z urody praktycznie aseksualna jak wiekszośc polek, nara.

To tak jakby czołgi jerzdziły po naszych ulicach. Kto wpad na pomysł żeby on tańczył? Nie powiem słuszna decyzja nie ma co.

Moja ksierzniczka nigdy nie kupuje butuw bo wie że zawsze ją będe nosił na rękach. To po co jej buty?Ale kogo w dzisiejszych czasach stać na taki gest? Jusz wyginoł ten gatunek merzczyzn.

Jeszcze nigdy nie mialem pod sobom kobiety polki. Ale za to były, Wenezuelki, Koreanki., Filipinki, Włoszki, Amazonki, Hinduski, Hiszpanki.... wymieniac dalej? Czy cos stracilem? Raczej nie bo polki w łórzku sa wyjątkowo cieniutkie. Z kąd wiem?  Między 18 a 23 rokiem życia mialem je na pęczki ale my tylko gadali. To z kąd wiem jakie są? Same mi muwiły że są cienkie w te klocki.

Od kiedy bląd siana są piekne?

Czyli jak jest w ciąrzy to jest aseksualna dla merzczyzny. Po ciąrzy jest jeszcze gożej. wtedy kobieta upodabnia sie do gruszki lub obwodnicy. My wtedy łorzymy na dziecko ale szukamy innej o normalnej figurze. moja ksierzniczka nigdy nie bedzie w ciąrzy bo sie ceni. Jest wzietom modelkom i nie morze popsuc se figury. A wy jak chcecie to byćta se w ciąrzy ale wtedy zostanom wam gary i podziwianie modelek w TV, wtedy bedzie cierzko wyrzyc od 1 do 1 oj cierzko i to przy jednym dziecku nie muwiąc o dwuch.Takrze jak chcecie to marnujcie se zycie. Zresztom wuzki dziecienne nie są takie drogie co nie?

 

czwartek, 28 lutego 2008
Takrze masz beemke to nie masz lachona.

A wy jesteście uzalerznieni ode mnie. Nie morzecie sie powszczymac jak widzicie że cos napisałem.Musicie to wtedy przeczytać. A co do Szchejbal to widać że nie udane miała te operacje plastyczne. Za mocno jej wydłurzyli ten nos i usta zrobili jakies donaldowskie jak z tej bajki. Takrze gdyby moja ksierzniczka tak wygladala to by se mogla tylko pomażyć o nocach spedzonych ze mną.

 

Nie mam go! Beemkami nie jerzdze bo to obciach. Kiedyś mialem beemke ale jak zobaczyła to moja była lala to od razu odeszła ode mnie bo se pomyślała że pewnie tesz mam tatułarze na plecach i jestem zbirem mimo że miałem włosy na głowie. A wiadomo że jak masz tatułarz to musiales siedziec i to niekoniecznie w domu. Wiadomo o co chodzi. Takrze masz beemke to nie masz lachona. Ok masz ale co to za lachon? Typowy tłuszczyk w bląd sianie na głowie. Szkoda gadać to typowa serialuwka.
 
To by sie zgadzało bo ma męski głos. Z urodom troche lepiej ale nic specjalnego chociasz i tak ładniejsza nisz 90% polek.
 
Tak, tak pstryk i jusz masz jelenia hehe dobre. Pstryknij do mnie a zobaczysz jak ci kopara ta męska opadnie.Ciekawe czy ci sie uda? Pstryk to ty se morzesz zrobić aparatem fotograficznym. Jeśli czytasz to Dodo to ci powiem że nawet ja jak czasami robie pstryk do jakiejś to mi sie nie udaje. A wiesz czemu? Bo dana lala jest jusz zajęta i udaje wiernom a po oczach jej widze że chetnie poszła by w moje ramiona.A tak na marginesie jakbys nie miała kasy pani Dodo to tesz by taki pstryk wystarczył? Powiem ci wiecej Dodo. Te operacje ci tesz nie wyszły. I nie chodzi że wygladasz na grubo po 30- ce ale chodzi o to że masz durzo silikonu w nogach dlatego ani one powabne ani zgrabne tylko proste jak rura na moim osiedlu. I jeszcze jedno. Mogła bys jusz nie wracać? Nie tylko ja sie uciesze pewnie. To tyle pani Dodo. Pstryk.
środa, 27 lutego 2008
Wy pewnie teściowom co nie?

Mam go od 3 tygodni! Ale sprzedałem go praktycznie za friko mojej ksierzniczce. Jej bedzie pasował bardziej pod urode. Mam pytanie motoryzacyjne do was. Czy wam wywrotka bedzie pasowała pod urode czy morze jakis ciągnik?Pytam z ciekawości. Ok nie warzne.Księrzniczka jak rusza nim a widzom to babcie przed wojenne to od razu mają przed oczami rower. Tak, tak rower. Czemu rower? W ich czasach jak przyjechałeś do lubej na roweże to byłeś kimś! Teraz rowerem jedynie morzesz jechać na poziomki do lasu. Są takie czasy że jak nie masz ałta to nie masz lali. Ja zawsze miałem jakiś wuz. Najpierw jerzdziłem jak wy fiatem to tylko babcie pod woziłem na stopa bo inne nie wsiadały. Potem jak mialem czinkłeczento to  jusz wpychały sie do mojego wozu puszyste powyrzej 53 kagie. Szybko je wysadzalem bo muwiłem że mi panewka od leciała i dalej ani rusz. Beemki nie mialem nigdy bo nie chcialem żeby sie na mnie paczały te w bląd sianie blądynki. One tylko na gżechotke leciały. W tym przypadku gżechotka to kluczyki od danej furmanki. Potem jak jusz miałem luksusowe ałto to czasami tak bylo że rzadna serialuwka nie chciala mi wyjść z mojej furmanki. Dopiero jak zobaczyła moja ksierzniczke że zblirza się to dana lala podziekowała i poszła jak buża ale i tak ukratkiem podawała mi zawsze swuj nr komurki. Oczywiście wykorzystywalem często te ich zagranie z tą komurką.Do dzisiaj mam ok 90 nr. atrakcyjnych zapisanych ale nie warzne. Takrze sami widzicie jak to jest. Masz np. majbacha to i masz modelke a jak masz czinkłeczento to jedynie morzesz miec rozwudke z dwujką dzieci i to wątpłej urody i tesz nie wiadomo czy cie jej były nie pogoni bo oni  ci męrzowie zazwyczaj są zazdrośni mimo że ze sobą nie siedzom.

Worze sie takim jusz od 3 tygodni! A wy jakimi sie wozicie? Morze beemkami lub czinkłeczentami lub ałdicami? hehe... Macie pecha ( ale nie w ustach ). Na wasze ,,ałta,, rzadna nie poleci a na moje kluczyki od tego bolidu jusz karzda leci nie muwiąć jak karzda jest napalona na muj samochud. Szerokiej drogi. Tylko nie przyspieszajcie 80 kaem na godz bo wam panewki od lecom heh..

A ja do łużka klade sie bes niczego. I co wy na to dziewczyny? chciały byście pewnie żebym wam wszed pod koldre co nie?

Miałem zaproszenie dotej edycji żeby zatańczyc z moją ksierzniczką ale sie nie zgodziliśmy bo mamy inne plany. W tym czasie wyjerzdzamy na Riwiere w celach biznesowych. Stać nas na taki wyjazd ale nie warzne. Mysle gdybyśmy my wystąpili w tym programie to wszystkie serialuwki by ogladały ten program.Przed okienko ekranu zebrał by sie takrze tłuszczyk zakąpleksionych matek polek z dziećmi na rekach. Karzda by chciała na nas popaczeć a było by na co popaczec. Moja lala ma nogi dugie asz do samej szyji nie muwiąc o dekoldzie ( 110 C i co zazdościcie jusz? ) a ja mam tzw kaloryfer na brzuchu. Pewnie byscie wymiekly na nasz widok a szczegulnie na muj. Ale morze w nastepnej 8 jusz edycji nas zobaczycie do wam kopary opadnom.

No nie jest za piękny. Ja gdybym tak wyglądał to nie wiem czy bym sie pokazał na deptaku. Lubie być zawsze otaczany wianuszkiem dziewczyn jak ide dlatego nad moją urodom pracuje jusz od kilkunastu lat. Manikiużystka, witażystka muwi wam to coś? A ja do nich chodze ale nie warzne.A gdybym był aktorem a mugłbym być bo mam predyspozycje do tego fachu to tym bardziej bym sie postarał żeby o siebie zadbać. On jest ,,aktorem,, i nic w tym kierunku nie robi. Jak morzna zgodzić sie na przytycie do filmu? Ja na jego miejscu  od mawiam i wchodze w inny film ale on widocznie nie dba o urode. Takrze pamietajcie. Uroda to podstawa a nie tam rzaden charakter czy wykrztałcenie a ja dośc że wykrztałcony ( średnia na studiach 5,7 ale nie warzne )to jeszcze charakter mam zabujczy jak urode.

I znowu te seriale. Muj TV ( 42 cale ale nie warzne ) nie przepuszcza seriali i reklam! Zatkało? Jestem z zawodu elektronikiem i se wprowadzilem specjalnom blaszke do TV ktura mi blokuje reklamy i seriale. Takrze ja mam swuj telewizor że w nim lecom tylko powarzne filmy i programy naukowe. A wy pewnie macie telewizory co i reklamy są w nich i seriale co nie? Z reklam macie chociasz porzytek bo sie dowiecie w jakim proszku prać pieluchy, dobrze muwie co nie? Znowu z seriali nic nie macie. Od tych seriali jusz wasz muzg zlasował się. Tesz jest udowodnione że seriale ogladajom tylko ludzie po podstawuwce i zawoduwce. W zwiąsku z tym mam pytanie do was. Czy wam jeszcze nie wyżarło muzgu od tego ogladania tych seriali?

Tesz mi coś że z dwoma kobietami jest. Ja jestem w zwiąsku z 4 kobietami i tak jest fajnie. moja ksierzniczka myśli że tylko ona jest hehehe...

A ja tesz kocham swoją ksierzniczke ale jedynie co mnie rużni od Stachurskiego to to, że mi smieci wyżuca słurząca. Nigdy bym nie pozwolil wyżucac smieci mojej ksierzniczce. wy se morzecie wyżucać sami smieci bo wy i tak jesteście z urodom na bakier to wam pasuje iśc do śmietnika. mojej lali nie pasi takie coś bo jest modelkom. No bo jak by ktoś ją widzial w smietniku to by se mugł pomyslec że ona tam żebże. ( dobrze napisalem ten wyraz? bo nie chce zrobić błędu). Ktos by pomyślał - jest modelkom i żebrze? ( napisalem teraz inaczej ten wyraz bo morze tu nie zrobilem błedu). Takrze ja mam słurzącą  w domu a wy pewnie teściowom co nie? Rużnica ogromna na moją kożyść.

A ile poczebuje operacji plastycznych przeciętna polka żeby wyglądać tak bosko jak Doda? Morze tyle co Majkel J? Szkoda że nie ma wiecej takich Dod w Polsce bo świat był by piekniejszy.

Nie chce sie chwalić ale mam gadulca do Madonny. Dała mi go jak bylem na jej koncercie. Czasami do siebie piszemy i emejlujemy. co ciekawe dała mi kilka biletuw na swoje koncerty. Nast razem morze mi da swuj nr komurki. bedziemy se esemesować.

wtorek, 26 lutego 2008
W Polsce nie ma atrakcyjnych kobiet

A ja byłem tam na tej Riwieże.w tamte wakacje bylem. Co ciekawe pojechalem tam nie moim porsze 811 tylko charlejem. Ale to na zyczenie mojej ksierzniczki bo ona była ze mna i se zaplanowała ze jak pojedziemy tym charlejem ( 50 tys. mnie on kosztował) to ona w czasie jazdy chce zeby jej wiatr wlosy roz wiewał. ale nie o to chodzi. W te wakacje znowu tam jedziemy jeszcze nie wiem czym morze nawet stopem. jedzenie jest tam nawet dobre mimo ze krewetki byly podane w sosie ozechowym. my se wzieli nasze kotlety bo wolimy naszom kuchnie. moja ksierzniczke se przywiozla ubran za 20 tys. wy tyle przez całe zycie nie zobaczycie. Ja zas se przywiozłem kilka koszul rozpinanych bo lubie chodzic rozpiety i pokazywac muj tzw. kaloryfer na bzuchu. Wtedy dziewczyny sa w niebo wziete. Polecam te rejony ze wzgladu na ciepły klimat i te owoce moza co my jedli.

A nie problem mieć taki brzuch co nie kobietki? Wiekszośc z was jest puszysta powyrzej 53 kagie takrze nie będzie problemu was wynając do sprzątania co nie?

A moja księrzniczka i tak nie wie co to kreacje i nie wie co to buty. Kreacji nie ma bo i tak po moich salonach chodzi bes niczego a butuw tesz nie musi mieć bo i tak ją cały czas na rekach nosze jak na drzentelmena przystało. No ale kto jeszcze tak potrafi jak ja, jusz nie ma takich ksiąrząt. 99% inernałtek maży żeby je ponosić na rękach i nie koniecznie na boso co nie? Wszystko byście od dały żebym was chociasz raz przeniusł do mojej sypialni wiem to po was tzn po oczach widze. Macie w oczach napisane - biesz mnie brunecie i zrub ze mną co chcesz! Zgadza się? I nie zaprzeczajcie że tak nie jest bo same siebie wtedy okłamujecie. Wracając do kreacji to kolor czerwony mi sie nie podoba. Muj kolor ulubiony to niebieski pod kolor moich zabujczych oczuw. Takrze reasumując. Te kreacje tych gwiazd wiecej nadajom sie do cyrku nisz na impreze.

Cos z tym magnesem musi być Ja np. jak stoje w kolejce np. za birzuteriom dla kochanki to zauwarzyłem że większośc kobiet na mnie leci. Ciekawe czym je przyciągam? Podejrzewam że tym magnesem co mam w spodniach ale z kąd one wiedzom jaki TAM ze mnie maczo? W karzdym bąć razie ja wieże w te magnesy. Musze kączyc bo zaraz będe przyciągał moją księrzniczke.

Mam go od 3 tygodni! Ja w nim worze tylko brunetki a nie jak dres z beemki wystawi przes szyber dach ( jak go ma ) peruke blądi i se myśli że karzdy myśli że wiezie blądyne. Nie znami te bajery. Ałto te moje jest tak bespieczne że jak ma dojśc za kilka sekund do jakiego kolwiek wypadku to altomatycznie sam kieruje. A wiadomo że jak sam kieruje to nie ma prawa być wypadku. Nie chowam go do garażu tylko zakrywam foliom i nikt nie ma prawa wtedy mi do niego wejść. Jak potencjalny złodziej widzi takie coś to mysli że to namiot i nie wchodzi. Nie wejdzie dlatego bo myśli że w namiocie jest za kochana para i nie chce im przeszkadzać. Jak jade nim to przed nikim sie nie zaczymuje nawet na pasach! Jedynie przed czym sie zaczymuje to przed czarnym kotem. Nie chce kusić losu dlatego sie zaczymuje. Kiedys jak sie nie zaczymalem przed takim kotem to po paru kilometrach wpadlem do jeziora. dobrze że mam koła chowane bo wtedy moglem spokojnie pod plynąc pod brzek i dalej smigać. Tzn koła sie chowajom a ałto matycznie wysuwajom się 4 wiosła gdzie tesz ałto matycznie wiosłujom. Ja w tym czasie przewarznie przegladam prase. Ogulnie polecam ten samochud na tzw. mokre wojarze.

A co mnie obchodzi punkt G jakiś jak w Polsce nie ma atrakcyjnych kobiet? Ja nie dugo wyjerzdzam w ciepłe kraje morze i na stałe tam bedzie ich tych pieknych lalek do woli. a wy sie męczcie przy tych ,,deseczkach,,waszych.

Miałem zaproszenie dotej edycji żeby zatańczyc z moja ksierzniczką ale sie nie zgodziłem bo mamy inne plany. Mysle gdybyśmy my wystąpili to wszystkie serialuwki by ogladały. Myśle że 95% ludzi by wtedy ogladalo nas. a bylo by na co popaczec. Moja lala ma nogi dugie asz do samej szyji a ja tzw kaloryfer na brzuchu. Pewnie byscie wymiekly na nasz widok a szczegulnie na muj.

Modern Toking tylko oni! Przy ich muzyce stałem sie prawdziwym męrzczyznom. Dziewczyny cos o tym wiedzom takrze nie będe sie rospisywał.

Boshe jaka ładna ta Popielewicz.Mam do czynienia z takimi na codzień. Otusz jestem właścicielem pewnej firmy a tam takie u mnie pracujom. Zarabiam 25.000 zł na rekę na miesiąc. 2 razy w roku karzdy pracownik ma zagwarantowane wczasy pod gruszom.Mam wille, pieknom ksierzniczke (była miss Ukrainy), . Mam najnowszy model Chryslera 300 C wersja limitowana, pojemność 3500 cm3, rok 2006 przebieg 1000 km. Mam tesz porsze 811 jak wiecie.Mam najnowszego laptopa Sony Vaio Type G, który posiada 12,1-calowy ekran LCD, bes napendu optycznego warzy tylko 898 gramuw. Procesor Core Solo U1300,do tego twardziel o pojemności 180 GB, Bluetooth. Za calośc dałem 40 tys. Odtważacz DVD tesz mam Onkyo RRD -1.1 za za 24 tys. O telewizoże plazmowym 42 cale nie wspomne.Posiadam słurzbowom wille chciałem powiedzieć z dżakuzii, sałnom, stołem bilardowym, basenem. Dwa pietra w pełni umeblowane dla moich goryli pilnujoncych posesje. Oczywiście mam w tej willi specjalny pokuj dla mojej przyszlej teściowej ktura szyje na maszynie kreacje dla mojej ksierzniczki. Kilka słuw o tej maszynie.Jest to maszyna z profesjonalnym zacięciem. Durze morzliwości, trwałość, wysoka prendkość i bogate wyposarzenie. 19 programów, rotacyjny chwytacz, regulacja pozycji igły, wyłączany transport, zatrzaskowe mocowanie stopek - SYSTEM MATIC. Kosztowala ta maszyna 32 tys. ale oplacalo sie bo dostaleś przy kupnie tej maszyny zegarek szwajcarski gratis.Pale Winstony ale tylko okazyjnie, tylko wtedy jak dana laska widzi. Niech widzi że mnie stac na to.Pije tylko wina Hiszpańskie z regionu Extremadura z winnic połorzonych na zboczach masywu gurskiego Lamoneda.Karzda taka butelka tego trunku kosztuje powyrzej 1000zł. Czytam durzo ksiąrzek sajenfikszon, dla mojej ksierzniczki regularnie kupuje cygara Montecristo Edmundo - zagraniczne mientowe cygara. Paczka taka kosztuje 500 zł a jest 15 cygar w niej. Ale nie o to chodzi w życiu. Co z tego że mam to wszystko? Czy od tego bende dlurzej żył? Raczej nie. Takrze nie ma tym paniom czego zazdrościc mimo że majom morze wiencej nisz ja. To tylko powoduje że czlowiek sie martwi co ma z tym wszystkim zrobic jak go jusz zabraknie na tym pieknym świecie. Wtedy czlowiek sie martwi a wtedy mu włosy wychodzom. Wes przyklad z Britnej Spirs. z czego jej wyszly one? Tylko ze zmartwień. Ale tu nie chodzi o jej włosy. Mimo że łysa to i tak ladniejsza nisz 90% polek. Chodzi o to żeby zyc bes stresowo. I powiem wam jeszcze że od przybytku materialnego glowa morze nie boli ale zmartwienia są.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 26